La Liga: négy döntetlen után nyert ismét a Sevilla (videó)

A Sevilla 3-0-ra győzött a kiesőjelölt Leganes otthonában a spanyol bajnokság 33. fordulójában.

A legutóbbi négy meccsén döntetlent játszott a Sevilla ám meglepő lett volna ha a BL-indulásért küzdő andalúzok sorozata ma nem szakad meg a kiesés ellen szélmalomharcot folytató Leganessel szemben. A papírforma aztán az első félidőben már kezdett érvényesülni miután Oliver Torres duplázott. A hazaiaknak ráadásul már a hetedik percben cserélniük kellett miután Kenneth Omeruo megsérült. A második félidőben a sevillaiak mezőnyfölénye továbbra is kitartott és Munir El Haddadi a hajrában beállította a végeredményt.

La Liga, 33. forduló

Leganés–Sevilla 0–3 (Óliver Torres 23., 35., El Haddadi 82.)

korábban

Mallorca–Celta Vigo 5–1 (Budimir 13., 52. – az elsőt 11-esből, Cucho 27., Pozo 40., Sevilla 60., ill. Iago Aspas 50. – 11-esből)