Premier League: kiütötte ellenfelét a Manchester United – videó

Könnyedén, 3-0-ra győzte le a Brigtont a Manchester United az angol élvonal 32. fordulójában.

Fotó: Evening Standard

Az esélyesebb manchesteriek már a 16. percben előnybe kerültek Mason Greenwood révén, majd 13 perccel később Bruno Fernandes révén már 2-0-ra vezettek. A folytatásban aztán nem született újabb találat, így kétgólos vendég vezetésnél vonulhattak szünetre a felek.

A fordulás után aztán bő öt percet kellett várni a következő találatra: Marcus Rashford nagyszerű meglátása után Bruno Fernandes tudta másodjára is bevenni Ryan Matthew kapuját. Tíz perccel később aztán Leandro Trossard, majd a 69. percben Aaron Connolly szépíthetett volna, viszont a belga a kapu mellé lőtt, míg az angol próbálkozását hárítani tudta David de Gea. Végül még a 84. percben a Scott McTominay, a manchesteriek futballistája veszélyeztetett még, de mivel újabb gól nem született, így 3-0-ra diadalmaskodott a Manchester United.