NB II: Torghelle távozik a Vasasból

A Vasas hivatalosan bejelentette, hogy négy labdarúgó távozott a csapattól, köztük a korábbi válogatott támadó Torghelle Sándor.

A klub beszámolója szerint egy évvel meghosszabbították a kapus Ivan Rados szerződését valamint érvényesítették a Győrtől kölcsönvett Kalmár Olivér esetében az opciós jogukat. A tavaly Hollandiában futballozó Varga Donátr szintén az angyalföldi csapattal készül. A Vasas nem hosszabbította meg Bősz Levente, Tóth László és Torghelle Sándor szerződését, míg Király Botond kontraktusát felbontották. A magyar válogatottban 42 alkalommal szereplő Torghelle tíz bajnoki játszott a csapatban és két-két gólig, gólpasszig jutott. A Nemzeti Sport úgy értesült, hogy a rutinos csatár a harmadosztályú III. kerületi TVE-be igazolhat.