Serie A: továbbra is gólerős a Sassuolo (videó)

A Sassuolo 4-2-re győzött a Lecce ellen az olasz bajnokság 30. fordulójában.

A jó formának örvendő Sassuolo már az ötödik percben bevette kiesés elől menekülő ellenfele kapuját Francesco Caputo révén, de a Lecce még az első félidőben egalizált. A második félidő közepén alig három perc alatt mindkét csapat tizenegyeshez jutott, amelyet gólra váltottak. A hajrában aztán Jeremie Boga és Mert Muldur is feliratkozott a góllövők közé és így a Sassuolo 4-2-re győzött. A hazaiak a legutóbbi három mérkőzésükön 10 gólt szerzett.

Serie A, 30. forduló

Sassuolo–Lecce 4–2 (Caputo 5., Berardi 65. – 11-esből, Boga 77., Müldür 83., ill. Lucioni 27., Mancosu 67. – 11-esből)

korábban

Juventus–Torino 4–1 (Dybala 3., Cuadrado 29., Cristiano Rionaldo 61., Djidji 87. – öngól, ill. Belotti 45. – 11-esből)