Labdarúgás: kilenc gólt lőtt cseh ellenfelének a Ferencváros

A magyar bajnokságban címvédő Ferencváros 9-0-ra győzött a cseh harmadosztályban szereplő MFK Frydek-Místek elleni felkészülési mérkőzésen.

Fotó:fradi.hu

Két külön csapatot küldött pályára Szerhij Rebrov a mai mérkőzés félidői során, és bár az első játékrészben csak Ammar Ramadan talált be, a zöld-fehérek így is végig uralták a találkozót. A második félidőben aztán beindult a magyar bajnok és a fiatal Szánthó Regő, majd Franc Boli is eljutott mesterhármasig, Tocmac Nguen pedig duplázott és így az FTC 9-0-s győzelmet aratott.

FTC–MFK Frydek-Místek (cseh, III.) 9–0
Ferencváros:
 Dibusz – Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Csontos – Somália, Sigér – Isael, Skvarka, Varga R. – Ramadan. 2. félidő: Bogdán – Botka, Blazic, Iyinbor, Heister – Haratin, Csonka – Szánthó, Katona, Nguen – Boli.

Gólszerző: Ramadan (26.), Boli (46., 56., 78.), Szánthó (59., 66., 75.), Nguen (64., 83.)