Labdarúgó NB II: mindent kihagyott, de így is nyert a Debreceni VSC

Az utolsó percekben szerzett góllal győzte le a Debreceni VSC a Budaörsöt a magyar másodosztály első fordulójában.

Fotó: M4 Sport

A debreceniek már az első félidőben rengeteg helyzetet dolgoztak ki, viszont Kovács Péter nagyszerű védéseket mutatott be, így a szünetre 0-0-ás állásnál vonulhattak a felek. A fordulás után aztán folytatódott a hazaiak fölénye, a lehetőségek viszont továbbra is kimaradtak egészen a 83. percig, amikor egy szögletet követően Szatmári Csaba bombázott a budaörsiek kapujába. Végül aztán újabb gól nem született, így 1-0-ra diadalmaskodott a DVSC.

Nem járt ilyen szerencsével a másik debreceni együttes, hiszen a Soroksár Pászka Lóránd 86. percben szerzett találatával 1-0-ra legyőzte a DEAC-ot.