NB II: megint pontot veszített a Kaposvár, győzött a Nyíregyháza

Az élvonalból kiesett Kaposvári Rákóczi 1-1-es döntetlent játszott Győrben a magyar bajnokság második fordulójában.

Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld

Második meccsét is megnyerte a Nyíregyháza, miután két első félidőben esett góllal legyőzte a harmadosztályból feljutó Pécset. Szintén százszázalékos két kör után az Ajka miután a duplázó Nagy Krisztián vezérletével hátrányból felállva verte a meccs végére megfogyatkozó Kazincbarcikát. A Szeged Csákváron, a júniusban még az élvonalban szereplő Kaposvár Győrben, míg a a Szolnok a Haladás otthonában játszott 1-1-es döntetlent. A kaposváriak Nagy János távoli lövésével kerültek előnybe, de Lipták Zoltán révén az ETO a második félidőben megszerezte az egy ponthoz szükséges találatot.

NB II, 2. forduló

Haladás–Szolnoki MÁV FC 1–1 (Tóth D. 80., ill. Novák 17.)
Csákvár–Szeged-Csanád GA 1–1 (Daru 31., ill. Deák 41.)
FC Ajka–Kazincbarcika SC 3–1 (Nagy K. 14., 63., Zamostny 91. – 11-esből, ill. Krausz 11.)
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 1–1 (Lipták 71., ill. Nagy J. 41.)
Nyíregyháza Spartacus–Pécsi MFC 2–0 (Hornyák 7., Ötvös 29.)

korábban:

Debreceni EAC–Debreceni VSC 0–3 (Pintér Á. 6., Bódi Á. 18. – 11-esből, Tischler 76.)
Budaörs–BFC Siófok 3–2 (Horváth R. 5., Halmai 72., Petneházi 76., ill. Balogh B. 71., Elek B. 85.)
Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 2–0 (Luka, 34., Hleba 69.)
Dorogi FC–Soroksár SC 1–0 (Girsik 26.)
Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC 1-1 (Paudits 45. illetve Radó 35.)