Atlétika: babát vár Márton Anita

A kiváló dobóatléta és férje jövő februárra várják első gyermeküket.

Fotó: MTI

Örömteli hírről számolt be a Magyar Atlétika Szövetség Facebook-oldala csütörtökön: a magyar atlétika első felnőtt világbajnoka, a riói olimpia bronzérmese, Márton Anita babát vár.

A fedett pályán és szabadtéren egyaránt világbajnoki ezüstérmes, kétszeres fedett pályás Európa-bajnok, Európa-bajnoki ezüst- és bronzérmes, kétszeres Dobó Európa Kupa győztes, harminchétszeres magyar bajnok sportoló a 2020-as tokiói olimpia elhalasztását követően többször is hangoztatta, hogy edzőjével, idősebb Eperjesi Lászlóval egyeztetve kicsit visszavettek az edzések tempójából, és családalapítási terveiről is ejtett szót.

Az elmúlt időszakban több versenyt is kihagyott, a rajongók pedig már azt kezdték gyanítani, sérülés állhat a háttérben, de a békéscsabai versenyző most mindenkit megnyugtatott, erről szó sincs.

Márton Anita és férje, Tajti Zsolt 2021. februárjára várják első gyermeküket, de az atléta nem zárja ki a visszatérést és az olimpiai részvételt sem, persze a prioritások változnak az életében.

atlétika,Márton Anita,MOB,súlylökés

Szokásos hétvégi sportparádé a képernyő előtt

2020.10.03. 07:30
Újra pályán Fucsovics Márton és Babos Timiék a Garroson, rengeteg labdarúgás itthonról és a topligákból, indul a Giro, az éjjel pedig a küzdősportoké.

Újabb legendás magyar sportolók kerültek be a halhatatlanok közé

2020.09.30. 13:45
A Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete a mai közgyűlésén Schmitt Pált, Jónyer Istvánt és Kőbán Ritát választotta be a tagjai közé.

Kajak-kenu vk: 15 éremmel zártak a magyarok

2020.09.27. 17:45
A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán.

Kajak-kenu vk: taroltak a magyar vegyespárosok

2020.09.27. 15:45
A szegedi kajak-kenu világkupa vasárnapi, kora délutáni versenyszámaiban is örülhettünk magyar érmeknek.

Súlyemelés: hullanak ki a csontvázak a szekrényből az IWF-nél

2020.09.27. 12:05
A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség jelentése szerint a Nemzetközi Súlyemelő Szövetségnél 130 doppingmintát nemes egyszerűséggel nem vizsgáltak meg.

Atlétika: megdőlt Szergej Bubka kultikus szabadtéri csúcsa (videó)

2020.09.17. 21:45
Armand Duplantis 615 centiméteres, szabadtéri világrekorddal győzött a római Gyémánt Liga-versenyen. A svéd klasszis Szergej Bubka rekordját adta át a múltnak.

Két év börtönre ítélték a Nemzetközi Atlétikai Szövetség volt elnökét

2020.09.16. 15:15
Két év börtönbüntetésre és félmillió eurós pénzbírság megfizetésére ítélték Lamine Diackot, a Nemzetközi Atlétikai Szövetség …

Finndingi Eb: Berecz Zsombor Európa-bajnok!

2020.09.06. 15:30
Berecz Zsombor aranyérmet szerzett a lengyelországi Gdyniában rendezett vitorlázó finndingi Európa-bajnokságon.

Atlétika: Csere Gáspár nyerte a 35. Wizz Air Budapest Félmaratont

2020.09.06. 12:35
Csere Gáspár, a BEAC sportolója nyerte vasárnap a 35. Wizz Air Budapest Félmaratont, amely egyben az országos bajnokság is volt.

Atlétika csapat ob: Madarász Viktória országos csúcsot gyalogolt

2020.09.05. 22:10
Madarász Viktória országos csúcsot ért el 5000 méteres gyaloglásban az 50 millió forint összdíjazású atlétikai csapatbajnokság döntőjének első napján.