Premier League: szerződést hosszabbított az Arsenal gólzsákja

Pierre-Emerick Aubameyang az Arsenal legendája szeretne lenni, ezért döntött úgy, hogy a következő években is a londoni klubban futballozik.

Fotó: goal.com

Bár sokáig az a pletyka járta, hogy elhagyhatja idén nyáron az Arsenalt Pierre-Emerick Aubameyang, a gaboni csatár kedden aláírta új, három évre szóló szerződését a londoniakkal.

A 31 éves gólvágó 22 gólt szerzett a Premier League előző kiírásában, összesen pedig 86 bajnokin 55 alkalommal talált be eddig az Ágyúsok színeiben.

A kontraktus aláírása után a csatár elmondta, azért döntött úgy, hogy marad az Arsenalnál, mert a klub legendája akar lenni, akárcsak a korábban szintén a tizennégyes mezszámot viselő Thierry Henry.

Külföldi labdarúgás,Premier League,Arsenal

Német Kupa: ötöt lőtt a Dortmund a Duisburgnak, kiesett a Bielefeld és a Hamburg

2020.09.14. 22:45
A Borussia Dortmund 5-0-ra győzött az MSV Duisburg otthonában a német kupasorozat első fordulójában.

Premier League: két gyors góllal nyert a Wolverhampton Sheffieldben (videó)

2020.09.14. 20:55
A Wolverhampton Wanderers 2-0-ra győzött a Sheffield United otthonában az angol bajnokság nyitófordulójában.

Labdarúgás: Brian Laudrup legyőzte a rákot

2020.09.14. 20:05
Kigyógyult a rákból Brian Laudrup a dán futball legendája.

Labdarúgás: Megyeri Balázs Törökországba igazolt

2020.09.14. 18:45
Megyeri Balázs a török élvonalban szereplő Göztepéhez szerződött.

Labdarúgás: Bölöni László távozik a Genttől

2020.09.14. 16:20
Több belga sportoldal is tényként közölte, hogy Bölöni László alig 25 nap alatt távozik a belga Genttől. A Nemzeti Sport érdeklődésére a szakember bejelentette, hogy a hír igaz.

Közvetítések: képernyőn a Chelsea és a Dortmund

2020.09.14. 07:30
Vége a US Opennek, szünet van a Tour-on, de így is láthatunk érdekes közvetítéseket a hét első napján.

Ligue 1: öt piros lap és PSG-vereség a rangadón (videó)

2020.09.13. 23:00
A Marseille 1-0-ra győzött Párizsban a francia bajnokság harmadik fordulójának rangadóján. A derbin összesen öt alkalommal villant a piros lap.

Premier League: vereséggel kezdte az idényt a Tottenham (videó)

2020.09.13. 19:40
Az Everton 1-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt az angol bajnokság nyitófordulójának rangadóján.

La Liga: döntetlennel kezdte a szezont a Sociedad (videó)

2020.09.13. 18:05
A Real Sociedad 1-1-es döntetlent játszott a Valladolid otthonában a spanyol bajnokság nyitófordulójában.

Premier League: magabiztos sikerrel kezdte az évet a Leicester (videó)

2020.09.13. 17:15
A Leicester City 3-0-ra győzött az újonc West Bromwich Albion otthonában az angol bajnokság nyitófordulójában.