NBA: egy lépésre került a döntőtől a Miami Heat

Hárompontos győzelmével egy lépésre került a döntőtől a Miami Heat a Boston Celtics ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga rájátszásának elődöntőjében.

Fotó: Hot Hot Hoops

A pályaválasztó Miami már az első negyedben végig vezetett és egy ponttal el is húzott, a félidőre aztán ez az előny hatpontosra nőtt, hiába egyenlített 28-28-nál, majd 38-38-nál és 40-40-nél a Boston. A fordulás után aztán úgy tűnt, hogy sikerül elhúznia a Heatnek, viszont tizenkét pontos hátrányából 11-et ledolgozott a Celtics, így az utolsó játékrész előtt csak minimális előnye volt a Miami-nak. Az utolsó felvonásban aztán a bostoniak egyszer, 85-84-nél átvették a vezetést, de a pályaválasztó fordított és végül 112-109-re diadalmaskodott. A győzelemben a legnagyobb szerepet Tyler Herro játszotta, aki 37 pontja mellett hat lepattanót összeszedett és három asszisztot is kiosztott.

NBA, rájátszás, elődöntő

Keleti főcsoport, döntő:

Miami Heat–Boston Celtics 112-109
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása 3-1 a Miami Heatnek.

Közvetítések: MOL Fehérvár-Ferencváros rangadó a hétvége első napján

2020.10.31. 07:30
A Dinamo Kijev elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés után ismét fontos mérkőzés elé néz a Ferencváros, hiszen a bajnoki címre hajtó MOL …

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC, Spanyolország és Németország is

2020.10.10. 07:30
A győri lányok a dán Odense ellen mérkőznek meg a női kézilabda Bajnokok Ligájában, míg a spanyol és német labdarúgó-válogatott a …

Ma kevés közvetítéssel kell beérnünk a képernyő előtt

2020.10.06. 07:30
Szokatlan módon kimarad a labdarúgás, be kell érnünk német kézilabdával, amerikai baseball-meccsel, és a darts World Grand Prix-vel. Persze a Roland Garros és a Giro mellett.

NBA: bajnokesélyeshez méltó módon kezdte a finálét a Lakers - videó

2020.10.01. 08:30
Magabiztos győzelmet aratott a Los Angeles Lakers a Miami Heat ellen az NBA nagydöntő első mérkőzésén.

Kosárlabda: szerződést hosszabbítottak a Sopron Basket kulcsemberei

2020.09.28. 20:55
Fegyverneky Zsófia és Jelena Brooks szerződését is meghosszabbította a Sopron Basket női kosárlabdacsapata.

NBA: a Miami Heat lesz a Los Angeles Lakers ellenfele a fináléban

2020.09.28. 08:20
Hiába jutott be a legutóbbi négy szezonban háromszor is a keleti konferencia döntőjébe a Boston Celtics, ezúttal sem játszhat nagydöntőt.

NBA: 2010 után ismét döntős a Los Angeles Lakers

2020.09.27. 08:15
LeBron James domináns teljesítménnyel juttatta döntőbe a kaliforniai alakulatot, amely összességében ligarekordot jelentő 32. NBA-fináléjára készülhet.

Közvetítések: brutális vasárnapi választék

2020.09.27. 07:30
Megkezdi a szezont a Barcelona labdarúgó-csapata, megkoronázzák a férfi vízilabda Magyar Kupa királyát, indul a Roland Garros, Oroszországban köröz a Forma-1 mezőnye.

NBA: életben tartotta esélyeit a Boston Celtics

2020.09.26. 08:50
Magabiztos győzelemmel szépített összesítésben a Boston Celtics a Miami Heat ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga elődöntőjében.

NBA: egy győzelemre a nagydöntőtől a Lakers (videó)

2020.09.25. 09:25
A Los Angeles Lakers legyőzte a Denver Nuggets csapatát az NBA Nyugati főcsoportjának döntőjében, így 3-1-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.