12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár (Eurosport 2)
12.25: Kerékpár, Giro d`Italia, 12. szakasz (Eurosport 1)
14.00: Tenisz, ATP-torna, Köln (Sport 2)
19.00: Kézilabda, német bajnokság (Sport 1)
19.45: Labdarúgás, női NB I, DVTK-FTC (M4 Sport)
20.00: Darts, Premier League, döntő (Sport2)
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Szeged (Sport 1)

Kézilabda,Tenisz,kerékpár,darts,Kézilabda BL,Sznúker,Giro d` Italia,Női labdarúgás,Lósport,Kézilabda Bundesliga

Darts: Rob Cross másodszor is Európa-bajnok

2021.10.17. 23:25
Rob Cross győzelmével zárult a Salzburgban rendezett darts Európa-bajnokság és így a korábbi világbajnok már kétszeres Eb-győztesnek vallhatja magát.

Női kézilabda BL: magabiztos győri győzelem Dániában

2021.10.17. 17:55
A Győri Audi ETO KC 31-26-ra győzött a dán Odense otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Női kézilabda BL: döntetlent játszott az FTC

2021.10.16. 17:45
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 31-31-es döntetlen ért el a dán Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Kézilabda Bajnokok Ligája: könnyed veszprémi győzelem Portóban

2021.10.14. 22:30
A Telekom Veszprém 30-23-ra győzött a Porto otthonában a kézilabda Bajnokok Ligája mai játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: hazai pályán veszítette el veretlenségét a Szeged

2021.10.14. 20:30
Első vereségét szenvedte el a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged, miután a hazai pályán 34-30-ra alulmaradt a norvég Elverummal szemben.

Kerékpár: Pogacar nyerte a lombardiai körversenyt, Valter Attila a legjobb 15-ben

2021.10.09. 17:00
A szlovén Tadej Pogacar győzelmével zárult a klasszikus lombardiai körverseny. Valter Attila a 12. helyen ért célba a legendás egynapos …

Pályakerékpáros Eb: világcsúcs a nyitónapon

2021.10.05. 22:10
Hollandia új világrekordot állított fel női csapatsprintben a svájci Grenchenben rendezett pályakerékpáros Európa-bajnokság első napján.

Kerékpár: 1999 után nyert ismét olasz a Párizs-Roubaix egynaposon

2021.10.03. 20:20
Az Európa-bajnok Sonny Colbrelli győzelmével ért véget a legendás Párizs-Roubaix egynapos kerékpárverseny.

Közvetítések: rangadó Angliában, véget ér a budapesti ITF-torna

2021.10.03. 09:00
A Liverpool otthonába utazik a Manchester City, gólgazdagnak ígérkező NB I-es bajnoki és budapesti ITF-torna döntő is a vasárnapi programban.

Közvetítések: rangadón javíthat a Barcelona, Debrecenbe utazik a Fehérvár

2021.10.02. 08:00
Rangadókban bővelkedő szombatnak nézünk elébe: az FC Barcelona az Atlético Madrid ellen javíthat eddigi rossz formáján, míg a Mol Fehérvár a …