Közvetítések: városi rangadó Liverpoolban és Milánóban

Szabó Róbert
Szabó Róbert

Rangadókkal teli szombat elé néznek a sport szerelmesei, akik élőben láthatják többek között az Everton-Liverpool, valamint az Internazionale-AC Milan rangadót is.

Fotó: Sky Sports

9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés (Arena 4)
9.50: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Sölden (Eurosport 2)
11.30: Kajak-kenu, vk, Ljubljana (Eurosport 2)
12.00: Autósport, kamion Eb, 1. futam, Hungaroring (Sport 2)
12.25: Kerékpár, Giro d`Italia, 14. szakasz (Eurosport 1)
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, időmérő edzés (Arena 4)
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla (Spíler 2 TV)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuter Fürth-Hamburg (Sport 1)
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool (Digisport 1)
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár (Eurosport 2)
14.15: Autósport, kamion Eb, 2. futam, Hungaroring (Sport 2)
14.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Diósgyőr (M4 Sport)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta (Digisport 2)
15.30: Autósport, WTCR, időmérő edzés, Hungaroring (Sport 2)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton (Digisport 1)
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don - Metz (Sport 1)
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid (Spíler 2 TV)
16.00: Kézilabda, női NB I, Siófok-Vác (M4 Sport+)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lorient (Digisport 3)

17.00: Labdarúgás, NB I, Újpest-Mezőkövesd (M4 Sport)
17.00: Sznúker, Brit Open, elődöntő (Eurosport 2)
17.45: Kézilabda férfi NB I, Gyöngyös-Veszprém (M4 Sport+)
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győr-Valcea (Sport 1)
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal (Spíler 1 TV)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan (Digisport 1)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio (Digisport 2)
18.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, South Carolina-Auburn (Arena 4)
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Cádiz (Spíler 2 TV)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München (Sport 2)

19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MTK Budapest (M4 Sport)
19.45: Futsal, NB I, FTC-MVFC Berettyóújfalu (M4 Sport+)
19.45: Sznúker, Brit Open, elődöntő (Eurosport 1)
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus (Digisport 1)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Wolfsburg (Sport 2)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona (Spíler 2 TV)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United (Digisport 2)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux (Digisport 3)
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Florida-LSU (Arena 4)

23.00: Baseball, MLB, rájátszás (Sport 1)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58570/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,Serie A,Premier League,La Liga,Győri Audi ETO KC,Sznúker,Motorsport,Autósport,Ligue 1,Magyar Tenisz Szövetség,Siófok KC,kajak-kenu

További cikkek

Egyéni sportok

Közvetítések: Fucsovics Roland Garros-nyolcaddöntője és minden más

2020.10.05. 07:30
Legmagasabban rangsorolt férfi teniszezőnk élete bravúrjára készül, de képernyőre kerül a hét első napján némi kerékpár, egy kis futball és kevés …

Külföldi foci

Koronavírus Salzburgban, Szoboszlai nem játszhat a bolgárok ellen

2020.10.04. 10:30
Hatalmas csapás a magyar válogatottnak: egyik legjobbja nem szerepelhet az Eb-pótselejtezőn.

Csapatsportok

Vasárnapi tévéfotel: futball minden mennyiségben

2020.10.04. 07:30
Babos Timiékért szoríthatunk a Roland Garroson, miközben déltől éjszakáig a finomabbnál finomabb labdarúgócsemegék közül szemezgetünk.

Külföldi foci

Bajnokok Ligája: Barcelonában kezd az FTC

2020.10.03. 08:10
Elkészült a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének pontos menetrendje. A magyar bajnok FTC október 20-án Barcelonában kezdi meg a szereplését.

Csapatsportok

Szokásos hétvégi sportparádé a képernyő előtt

2020.10.03. 07:30
Újra pályán Fucsovics Márton és Babos Timiék a Garroson, rengeteg labdarúgás itthonról és a topligákból, indul a Giro, az éjjel pedig a küzdősportoké.

Magyar foci

Labdarúgó NB I: ismét kikapott az MTK, egyre közelebb a kiesőzónához a feljutó

2020.10.02. 21:50
A másodosztályból bajnokként feljutó együttes a Budafok ellen szenvedett 2-1-es vereséget a magyar élvonal hatodik fordulójában.

Külföldi foci

Európa-liga: a Milan nem lehet túl boldog a sorsolással

2020.10.02. 13:50
Pénteken az UEFA nyoni székházában megtartották az Európa-liga csoportkörének sorsolását.

Csapatsportok

Két sportágban is Európa-liga sorsolás, sok-sok foci és tenisz, némi jégkorong a programban

2020.10.02. 07:30
Sajnos csak kézilabdában érint minket az Európa-liga sorsolás, de emellett megnézhetjük a Hydro Fehérvár AV19-et …

Magyar foci

Európa-liga: nem sikerült a bravúr, kiesett a MOL Fehérvár

2020.10.01. 21:55
Hiába szerzett vezetést már a 10. percben a magyar együttes a Standard Liége egy távoli lövésnek és két büntetőnek köszönhetően végül 3-1-re diadalmaskodott az …

Magyar foci

Bajnokok Ligája: Messi és Ronaldo ellen a magyar bajnok!

2020.10.01. 18:20
Kőkemény csoportba kapott besorolást a Bajnokok Ligája főtábláján a Ferencváros, a Barcelona, a Juventus és a Dinamo Kijev is tiszteletét teszi Budapesten.