Közvetítések: pályán a DVTK Jegesmedvék a szlovák bajnokságban

A kis kínálat ellenére labdarúgás, jégkorong, futsal és úszás is a keddi kínálatban.

9.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (M4 Sport)
12.00: Asztalitenisz, világkupa, Kína, női döntő (Eurosport 1)
12.15: Futsal, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ukrajna (M4 Sport)
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Sport 1)
15.45: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (M4 Sport)
17.55: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Liptovsky Mikulás (Digisport 1)
18.00: Jégkorong, Erste Liga, Dunaújváros-Debrecen (M4 Sport)
19.00: Jégkorong, svéd bajnokság (Sport 1)
20.45: Labdarúgás, skót Ligakupa, St. Johnstone-Dundee United (Arena 4)

Külföldi labdarúgás,Jégkorong,Úszás,asztalitenisz,Lósport

Úszás: jó úton a világbajnok

2016.04.17. 20:05
Jól halad a felkészülésben, de még rengeteg munka vár Gyurta Dánielre, aki Rio de Janeiróban, a nyári olimpián szeretné megvédeni címét 200 méteres mellúszásban.

Serie A: Totti pontot mentett a Romának (videó)

2016.04.17. 20:00
Fordulatos mérkőzésen ikszelt le a Roma az Atalantával, simán nyert a Juventus és a Fiorentina is.

PL: Egyre lejjebb az Arsenal (videó)

2016.04.17. 19:10
Az Arsenalnak hazai pályán csak egy döntetlenre futotta a Crystal Palace ellen, így már negyedik helyen vannak az ágyúsok.

Cseh László és a 100 arany

2016.04.17. 13:15
Eddig sem nagyon volt kérdés, hogy a magyar úszósport egyik legnagyobb alakja Cseh László, de már "papírja" is van róla.

A hazai döntő fölény után Bécsben is legyőzte Ausztriát a magyar hokiválogatott

2016.04.16. 20:30
Pénteken a Tüskecsarnokban a meccs elején, ezúttal viszont a hajrában villogott a magyar csapat

Kiesett az Aston Villa a Premier League-ből (videó)

2016.04.16. 19:25
A 18 esztendős Rashford góljával ejtette ki a PL-ből a Manchester United az Aston Villát

La Liga: királyi k.o. a Getafe ellen (videó)

2016.04.16. 18:45
Ötöst rúgott a Real Madrid a Getafének, egy pontra csökkentve ezzel hátrányát a listavezető Barca mögött.

A Legia győzött a lengyel örökrangadón a Lech Poznan ellen

2016.04.16. 12:20
Nikolics ezúttal nem talált be, a Legia azonban így is legyőzte Kádár Tamás csapatát

A hétvégén már szinte bajnok lehet a Leicester City

2016.04.16. 08:45
Angliában tulajdonképpen eldőlhet a bajnokság, míg Spanyolországban élesedhet a kűzdelem a bajnoki címért.

Főszerepben Cseh és Gyurta Gergely az ob pénteki versenynapján

2016.04.15. 21:30
Cseh László 200 pillangón az idei világranglistán harmadik helyet jelentő idővel nyert, Gyurta 1500 gyorson villogott.