Közvetítések:holland-spanyol rangadó, pályán Németország is

Elkezdődnek a válogatott mérkőzések: többek közt láthatjuk a német-cseh és a holland-spanyol összecsapást is, de kézilabda és vízilabda is a szerdai sportműsorban.

Fotó: Daily Express

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Sport 2)
14.30: Tenisz, WTA-torna, Linz (Eurosport 2)
15.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Görögország-Ciprus (Sport 1)
16.55: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Plovdiv (Eurosport 1)
17.30: Kézilabda, férfi NB I, Telekom Veszprém-Ferencváros (M4 Sport)
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Románia-Fehéroroszország (Sport 1)
18.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Törökország-Horvátország (Sport 2)
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, OSC-Tourcoing (Digisport 1)

19.30: Vízilabda, férfi ob I, Ferencváros-Vasas (M4 Sport)
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Spanyolország (Sport 1)

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Csehország (Sport 2)
20.45: Labdarúgás, skót Ligakupa, St. Mirren-Greenock Morton (Arena 4)

Külföldi labdarúgás,Kézilabda,Vízilabda,Tenisz,kerékpár,Lósport

Labdarúgás: megbüntette az angolokat is az UEFA

2021.10.18. 19:25
Az angol válogatottnak a következő, UEFA égisze alatt rendezett mérkőzését mindenképpen zárt kapuk mögött kell lejátszania az európai szövetség döntésének értelmében.

Topligák: hengerelt a Bayern, nyolcból nyolc a Napoli mérlege (videó)

2021.10.17. 23:05
Az európai topbajnokságok mai mérkőzései közül a Bayern München elsöprő leverkuseni győzelme, és a Napoli sorozatban nyolcadik sikere emelhető ki.

Női kézilabda BL: magabiztos győri győzelem Dániában

2021.10.17. 17:55
A Győri Audi ETO KC 31-26-ra győzött a dán Odense otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Topligák: kétgólos hátrányból nyert a Milan, ötöt lőtt a Liverpool (videó)

2021.10.16. 23:00
Az európai topbajnokságok mai mérkőzései közül a Liverpool ötgólos győzelme, a Milan fordítása illetve a Manchester United leicesteri …

Vízilabda: vb-bronzérmes a magyar női juniorválogatott!

2021.10.16. 18:50
Harmadikként zárta a junior-világbajnokságot a magyar női junior vízilabda-válogatott miután a bronzmérkőzésen 12-10-re legyőzte Olaszországot.

Női kézilabda BL: döntetlent játszott az FTC

2021.10.16. 17:45
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 31-31-es döntetlen ért el a dán Esbjerg ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Topligák: tizenegyesgóllal nyert a PSG (videó)

2021.10.15. 22:55
Az európai topbajnokságok mai játéknapján a Hoffenheim 5-0-ra kiütötte a Kölnt, míg a PSG hátrányból fordítva győzött az Angers ellen.

Vb-selejtezők: a brazilok is fölényesen verték Uruguayt (videó)

2021.10.15. 12:15
Brazília 4-1-re győzött Uruguay ellen a dél-amerikai kontinens világbajnoki selejtezősorozatának legutóbbi játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: könnyed veszprémi győzelem Portóban

2021.10.14. 22:30
A Telekom Veszprém 30-23-ra győzött a Porto otthonában a kézilabda Bajnokok Ligája mai játéknapján.

Kézilabda Bajnokok Ligája: hazai pályán veszítette el veretlenségét a Szeged

2021.10.14. 20:30
Első vereségét szenvedte el a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged, miután a hazai pályán 34-30-ra alulmaradt a norvég Elverummal szemben.