Nemzetek Ligája: az álom most már valóság, csoportgyőztes a magyar válogatott

Szoros mérkőzésen aratott egygólos győzelmet Magyarország Törökország ellen, így hat mérkőzésen szerzett 11 pontjával csoportja élén végzett és feljutott az A-divízióba hazánk nemzeti csapata.

Sorsdöntő összecsapás várt az utolsó fordulóban Magyarországra Törökország ellen, hiszen kis szerencsével még akár a csoport első helyére is oda érhetett volna a válogatott. Ennek megfelelően már az első félidőben jól kezdett a magyar együttes, de a játékot leginkább a törökök irányították, viszont ehhez nem társult gól 45 perc játékot követően.

A fordulás után aztán nem kellett sokat várni arra, hogy a csereként beállt Varga Kevin elé tálaljon Nikolics Nemanja, a szélső lövését aztán igaz még hárítani tudta Mert Günok, de a kipattanó Sigér Dávid segítségével átjutott a gólvonalon. A folytatásban aztán kezdett javulni a magyar válogatott játéka, a törökök pedig a bennmaradásért hajtottak, viszont a nagy nyomás ellenére nem, hogy az egyenlítés nem sikerült a vendégeknek, a 94. percben még Varga Kevin futotta végig a pályát és szerzett gólt, így 2-0-ra diadalmaskodott Magyarország.

Miután Oroszország Szerbiában megsemmisítő, 5-0-ás vereséget szenvedett Magyarország csoportja élén végzett 11 pontjával, míg Törökország visszacsúszott az utolsó helyre, így kiesett a C-divízióba.