11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Moszkva, férfi és jégtánc rövidprogram (M4 Sport)
12.45: Sznúker, Északír Open (Eurosport 1)
13.00: Tenisz, ATP-vb, London (Eurosport 2)
13.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Moszkva, férfi és jégtánc rövidprogram (M4 Sport)

16.00: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Prága (M4 Sport)
17.55: Síugrás, világkupa, Wisla (Eurosport 2)
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bistryca (Digisport 2)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bordeaux (Digisport 1)
19.15: Tenisz, ATP-vb, London (Eurosport 2)
19.45: Sznúker, Északír Open (Eurosport 1)

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Paks (M4 Sport)
20.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry (Sport 2)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco - Paris Saint-Germain (Digisport 1)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Huesca (Spíler 2)

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,NB I,La Liga,Jégkorong,Tenisz,darts,cselgáncs,Műkorcsolya,Sznúker,Motorsport,Ligue 1,síugrás

VIDEÓ: az NB I-es forduló összes gólja egy helyen

2016.03.14. 09:00
Voltak szép találatok az NB I 25. fordulójában is. Mutatjuk az összeset.

Elhunyt Verebes József, a Mágus

2016.03.13. 15:55
Hetvennégy éves korában, hosszú betegség után elhunyt Verebes József, a Mágus.

Peterdi Imre: "Szerencsém volt!"

2016.03.13. 14:50
A múlt szombaton stroke-ot kapott Peterdi Imre, a Dunaújvárosi Acélbikák korábbi válogatott jégkorongozója szerint szerencséje volt.

NB I: hatvan perc kevés – minden edzői nyialtkozat egy helyen

2016.03.13. 07:50
A székesfehérvári Horváth Ferencnél, csak a debreceni Kondás Elemér volt csalódottabb szombaton.

VIDEÓ: jól hajrázott a Ferencváros

2016.03.13. 07:40
A Ferencváros sokáig 0–0-ra állt a Puskás Akadémia ellen. Aztán az utolsó bő húsz percben szerzett négy gólt.

Tévében a női kézisek, a Real, a MU, az Arsenal és a Dortmund is

2016.03.13. 06:30
Tévézni is érdemes lesz ma.

La Liga: Barca gála és a szezon nyolcadik kihagyott büntetője (videó)

2016.03.12. 23:10
A Barcelona nagyon simán verte a Getafét, de ismét büntetőt hibázott a csapat, az Atletico Madrid hozta hazai mérkőzését.

Németh Krisztián hatodik gólja

2016.03.12. 21:30
A magyar válogatott támadója, Németh Krisztián lőtte csapata, az al-Garafa SC negyedik gólját az al-Szailija ellen 4-0-ra megnyert mérkőzésen a katari labdarúgó-bajnokságban.

Simán nyert az FTC, már második az MTK, nagy kispesti meglepetés (videó)

2016.03.12. 20:05
A Ferencváros 22 perc alatt szerzett négy gólt, az MTK 350 néző előtt győzte le a Haladást és vette át a második helyet.

Mérkőzés ajánló a topligákból

2016.03.12. 12:40
Premier League és FA-kupa mérkőzések Angliában, Kleinheisler csapata a Bayern München vendégeként lép pályára.