Közvetítések: rangadó a La Ligában és az NB I-ben

Szabó Róbert
Szabó Róbert

A Budapest Honvéd otthonába látogat a címvédő Ferencváros, míg az Atlético Madrid a Barcelonát fogadja a szombati napon.

Fotó: Origo

10.00: Gyorsaságimotoros-vb, 3. szabadedzés, Portugál Nagydíj, Algarve (Arena 4)
10.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi (Eurosport 1)
11.20: Szabadstílusú sí, vk, Stubai (Eurosport 2)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Düsseldorf-Sandhausen (Sport 2)
13.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi (Eurosport 1)
13.15: Tenisz, ATP-vb, London (Eurosport 2)
13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea (Digisport 1)
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, időmérő edzés, Portugál Nagydíj, Algarve (Arena 4)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche (Spíler2 TV)
14.00: Úszás, nemzetközi úszóliga, döntő (M4 Sport)
14.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budafok (M4 Sport+)
14.30: Gyorsaságimotoros-vb, időmérő edzés, Portugál Nagydíj, Algarve (Arena 4)
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio (Digisport 2)
15.00: Lósport, Kincsem+ (Sport 2)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen (Sport 2)
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Krim Ljubljana-Ferencváros (Sport 1)
15.50: Síugrás, vk, csapatverseny, Wisla (Eurosport 1)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (Spíler1 TV)
16.00: Gyorsaságimotoros-vb, időmérő edzés, Portugál Nagydíj, Algarve (Arena 4)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid (Spíler2 TV)
16.40: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas (M4 Sport+)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-St. Étienne (Digisport 3)

17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-MTK (M4 Sport)
17.00: Sznúker, Északír Open (Eurosport 2)
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győri ETO-Buducnost Porgorica (Sport 1)
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta (Digisport 2)
17.55: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém KKFT-Ferencváros (M4 Sport+)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City (Digisport 1)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo (Spíler2 TV)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig (Sport 2)

19.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencváros (M4 Sport)
19.00: Tenisz, ATP-vb, London (Eurosport 2)

19.40: Röplabda, női NB I, Kaposvár-Nyíregyháza (M4 Sport+)
19.45: Sznúker, Északír Open (Eurosport 1)
20.00: Kézilabda, női Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágó, Banik Most-Vác (Sport 1)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund (Sport 2)
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari (Digisport 2)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona (Spíler2 TV)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion (Digisport 1)

21.45: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry (Sport 1)
22.30: Ökölvívás, profi gála, Conor Benn-Sebastian Formella, London (Sport 2)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58636/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Kézilabda,Vízilabda,Tenisz,Úszás,Ökölvívás,darts,Alpesi sí,Sznúker,Motorsport,síugrás,Lósport,sí

További cikkek

Külföldi foci

Labdarúgás: Cristiano Ronaldo is elkapta a koronavírust

2020.10.13. 16:50
A Juventus legnagyobb sztárját sem kímélte a járvány, a portugál labdarúgó-szövetség kedden bejelentette, Cristiano Ronaldo koronavírus-tesztje pozitív lett.

Csapatsportok

Közvetítések: pörög tovább a Nemzetek Ligája-kerék

2020.10.13. 07:30
Kedden sem maradnak közvetítések nélkül a sportrajongók, újabb Nemzetek Ligája-meccsek kerülnek képernyőre, de visszatér a Roland Garros-nyolcaddöntős Fucsovics Márton is.

Csapatsportok

Kint esik, de ma nem a sportközvetítések miatt fogunk a tévé előtt ragadni

2020.10.12. 07:30
Elég szegényes programot kaptunk hétfőre.

Magyar foci

Nemzetek Ligája: a szerbek kapufáig, a Rossi-legénység győzelemig jutott

2020.10.11. 22:40
A magyar labdarúgó-válogatott az újonc Könyves Norbert góljával 1-0-ra legyőzte Belgrádban Szerbiát a Nemzetek Ligája B-divíziójában.

Egyéni sportok

Roland Garros: a salak királya behódoltatta Djokovicsot

2020.10.11. 17:55
Rafael Nadal parádés teljesítménnyel mosta le a pályáról az első kiemelt Novak Djokovicsot a Roland Garros férfi egyesének fináléjában és összesen huszadik Grand Slam-sikerét …

Egyéni sportok

Roland Garros: Babos Tímea négyszeres Grand Slam-bajnok!

2020.10.11. 13:15
Bár meg sem közelítette csúcsformáját, mégis megvédte címét a Roland Garroson Babos Tímea és Kristina Mladenovic a nők páros versenyében.

Csapatsportok

Jön a szerb-magyar NL-csörte és Babosék RG-döntője

2020.10.11. 07:30
Vasárnap is folytatódik a válogatott labdarúgó-mérkőzések sora, de lesz Forma-1, Roland Garros finálé, kézilabda BL és amerikai futball is a tévében.

Magyar foci

Labdarúgó Magyar Kupa: közeli kiruccanás vár a Ferencvárosra és a MOL Fehérvárra

2020.10.10. 20:30
A fővárosi zöld-fehérek Bicskére, míg a székesfehérváriak Gárdonyba látogatnak a férfi labdarúgó Magyar Kupa hetedik …

Egyéni sportok

Ezredforduló után született lengyel nyerte a Roland Garrost

2020.10.10. 18:10
Iga Swiatek mindössze 19 évesen megnyerte élete első Grand Slam-tornáját, miután 2-0-ra legyőzte a 21 esztendős Sofia Kenint a francia tenisztorna döntőjében.

Csapatsportok

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC, Spanyolország és Németország is

2020.10.10. 07:30
A győri lányok a dán Odense ellen mérkőznek meg a női kézilabda Bajnokok Ligájában, míg a spanyol és német labdarúgó-válogatott a …