Közvetítések: jön az Örökrangadó, pályán a magyar női kézilabda-válogatott

Szabó Róbert
Szabó Róbert

A foci szerelmesei nem fognak unatkozni a szombati napon, hiszen egész délután lesz miből válogatniuk, de láthatjuk a női kézilabda-válogatott is Svédország ellen.

Fotó: Promotions

9.30: Sífutás, vk, nők, 10 km, klasszikus, Ruka (Eurosport1)
10.05: 
Autósport, F2, Bahreini Nagydíj, Szahír, futam (M4 Sport)
10.55: Sílövészet, vk, férfiak, egyéni, Kontiolahti (Eurosport1)
11.05: Északi összetett, vk, HS 142, Ruka (Eurosport2)
12.00: Autósport, F1, Bahreini Nagydíj, Szahír, 3. szabadedzés (M4 Sport)
12.40: Sífutás, vk, férfiak, 15 km, klasszikus, Ruka (Eurosport1)
13.00:
 Labdarúgás, Bundesliga 2., 9. forduló, Karlsruhe–Paderborn (Sport1)
13.30: 
Labdarúgás, Premier League, 10. forduló, Brighton–Liverpool (Digi Sport1)
14.00: Labdarúgás, La Liga, 11. forduló, Elche–Cádiz (Spíler2)
14.00: Darts, Players Championship 2. nap (Arena4)
14.00: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló (Eurosport2)
14.15: Síkövészet, vk, nők, egyéni, Kontiolahti (Eurosport1)
14.45: 
Labdarúgás, NB I, 12. forduló, Kisvárda Master Good–Budafoki MTE (M4 Sport+)
15.00: Labdarúgás, Serie A, 9. forduló, Sassuolo–Internazionale (Digi Sport2)
15.00: Autósport, F1, Bahreini Nagydíj, Szahír, időmérő edzés (M4 Sport)
15.00: Lósport, Kincsem+Tuti (Sport2)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 9. forduló, VfB Stuttgart–Bayern München (Sport1)
16.00: Labdarúgás, Premier League, 10. forduló, Manchester City–Burnley (Spíler1)
16.00: Északi összetett, vk, Ruka (Eurosport1)
16.15: Labdarúgás, La Liga, 11. forduló, Valencia–Atlético Madrid (Spíler2)
16.30: Kézilabda, női válogatott, felkészülési mérkőzés, Svédország–Magyarország (Sport2)
16.30: Síugrás, vk, férfiak, HS 142, Ruka (Eurosport1)
17.00: Labdarúgás, NB I, 12. forduló, Mol Fehérvár FC–ZTE FC (M4 Sport+)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, 12. forduló, Marseille–Nantes (Digi Sport3)
18.00: Labdarúgás, Serie A, 9. forduló, Benevento–Juventus (Digi Sport2)
18.30: Labdarúgás, Premier League, 10. forduló, Everton–Leeds United (Digi Sport1)
18.30: Labdarúgás, FA-kupa, a legjobb 64 közé jutásért, Peterborough–Chorley (Spíler1)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, 9. forduló, Mönchengladbach–Schalke (Sport1)
18.30: Labdarúgás, La Liga, 11. forduló, Huesca–Sevilla (Spíler2)
19.00: Kézilabda, NB I, Mol-Pick Szeged–Csurgói KK (M4 Sport+)
19.30: Labdarúgás, NB I, 12. forduló, Ferencvárosi TC–MTK Budapest (M4 Sport)
19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló (Eurosport1)
20.00: Darts, Players Championship 2. nap (Arena4)
20.45: Labdarúgás, Serie A, 9. forduló, Atalanta–Verona (Digi Sport1)
21.00: Labdarúgás, Premier League, 10. forduló, West Bromwich Albion–Sheffield United (Digi Sport3)
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, 12. forduló, PSG–Bordeaux (Digi Sport2)
21.00: Labdarúgás, La Liga, 11. forduló, Real Madrid–Alavés (Spíler2)
21.00: Ökölvívás, Daniel Dubois–Joe Joyce (Sport1)

Vasárnap, 1.00: 
Vasárnap, 3.00: 
Ökölvívás, Mike Tyson–Roy Jones Jr. (Sport1)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58652/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Forma 1,Magyar labdarúgás,Kézilabda,NB I,Bundesliga,Serie A,La Liga,darts,Sznúker,Autósport,Bundesliga 2,Ligue 1,síugrás,Magyar női kézilabda-válogatott,Lósport,sílövészet,északi összetett

További cikkek

Külföldi foci

Közvetítések: főszerepben a topligák és a férfi kézilabda-világbajnokság

2021.01.16. 07:30
Napestig tartó kínálattal érkezik a szombati nap: láthatjuk a topligákat, a férfi kézilabda-vb-t és a Ferencváros női kézilabda csapatát …

Csapatsportok

Közvetítések: a magyar válogatott is megkezdi a kézi vb-t

2021.01.15. 07:30
Gulyás István együttese a koronavírustól megtépázott Zöld-foki Köztársaság csapatával találkozik Egyiptomban, de képernyőre kerül a római derbi is a Serie A-ból.

Csapatsportok

Közvetítések: rajtol a kézilabda-világbajnokság, főszerepben a labdarúgás

2021.01.13. 07:30
Elrajtol a 2021-es férfi kézilabda-világbajnokság, valamint Olasz Kupa, Spanyol Szuperkupa és Német Kupa mérkőzéseket is láthatunk többek …

Külföldi foci

Közvetítések: pályán a Manchester United és az AC Milan

2021.01.12. 07:30
A manchesteriek az első fordulóból pótolják a Burnley ellen elmaradt mérkőzésüket, míg a milánóiak a Torinot fogadják az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a keddi napon.

Csapatsportok

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC, rangadó az NBA-ben

2021.01.10. 07:30
A Győri Audi ETO KC a Valceához látogat a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, míg a Chicago Bulls a Los Angeles Clipperst fogadja az NBA-ben.

Külföldi foci

Közvetítések: rangadót a Bundesligában, folytatódik a női kézilabda Bajnokok Ligája

2021.01.09. 07:30
Az RB Leipzig a Borussia Dortmund ellen ugorhat az élre a német élvonalban, mg a Ferencváros női kézilabda csapata a CSM …

Csapatsportok

Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC és a Sopron Basket

2021.01.06. 07:30
A győriek a Dunaújváros ellen játszanak a női kézilabda NB I-ben, míg a soproniak az Atomerőmű-KSC Szekszárdot fogadják a női kosárlabda NB I-ben, de láthatunk …

Külföldi foci

Közvetítések: az angol bajnok nyitja az új év első teljes hetét

2021.01.04. 07:30
A hét első napján képernyőre kerül a Liverpool, de Varga Kevin csapata is pályára lép a török élvonalban.

Külföldi foci

Premier League: karácsonykor sem állt meg a futball Angliában

2020.12.28. 12:30
Meglepetésekkel teli karácsonyi fordulón van túl a Premier League: az Arsenal hosszú idő után ismét mérkőzést nyert, pontokat bukott a Manchester United és a Tottenham.

Magyar foci

Közvetítések: rangadó az NB I-ben, az angol ligakupában és az olasz bajnokságban is

2020.12.23. 07:30
Rangadókkal búcsúzik 2020-tól az NB I és az olasz bajnokság, pályán az Újpest, a Budapest Honvéd, a Real Madrid és az AC Milan …