Közvetítések: pályán a Győri Audi ETO KC, rangadó az NBA-ben

Szabó Róbert
Szabó Róbert

A Győri Audi ETO KC a Valceához látogat a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, míg a Chicago Bulls a Los Angeles Clipperst fogadja az NBA-ben.

Fotó: Győri Audi ETO KC Youtube

7.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi (Digisport 1)
10.20: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Adelboden (Eurosport 1)
11.20: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, St. Anton (Eurosport 2)
11.25: Sílövészet, világkupa, Németország (Eurosport 1)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma (Digisport 1)
12.25: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi (Digisport 2)
12.45: Sífutás, Tour de Ski, Val di Fiemme, 10 km női (Eurosport 1)
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-VfL Bochum (Sport 2)
13.30: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Adelboden (Eurosport 1)
13.45: Vízilabda, férfi világliga, európai selejtező, Debrecen, döntő (M4 Sport)
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, Vác-Paris 92 (Sport 1)
13.45: Sznúker, London Masters (Eurosport 2)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Eibar (Spíler 2)
14.00: Jégkorong, Erste Liga, DEAC-UTE (M4 Sport+)
14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol City-Portsmouth (Spíler 1)
14.30: Sílövészet, világkupa, Németország (Eurosport 1)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli (Digisport 1)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Lazio (Digisport 2)
15.00: Tenisz, WTA-torna, Abu-Dzabi (Digisport 3)

15.30: Kosárlabda, női NB I, TFSE-MTK - Aluinvent DVTK (M4 Sport)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-VfB Stuttgart (Sport 2)
15.30: Sífutás, Tour de Ski, Val di Fiemme, 10 km női (Eurosport 1)
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Valcea-Győri Audi ETO (Sport 1)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés (Spíler 2)
16.20: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt (Eurosport 1)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Cagliari (Digisport 1)
17.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Marine AFC-Tottenham Hotspur (Spíler 1)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Hertha BSC (Sport 2)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Getafe (Spíler 2)

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (M4 Sport+)
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Tennessee Titans-Baltimore Ravens (Aréna 4)
19.45: Sznúker, London Masters (Eurosport 1)
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hataysport-Besiktas (Sport 2)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo (Digisport 1)
20.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, Newport County-Brighton (Spíler 1)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Valencia (Spíler 2)

22.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Los Angeles Clippers (Sport 1)
22.00: Golf, PGA Tour, 4. nap (Eurosport 2)
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New Orleans Saints-Chicago Bears (Aréna 4)

http://www.sportfaktor.hu/./pages/sportfaktor/contents/article/58702/pics/lead_800x600.jpg
Külföldi labdarúgás,Kézilabda,kosárlabda,Bundesliga,Serie A,La Liga,FA kupa,Vízilabda,Tenisz,NBA,Győri Audi ETO KC,Alpesi sí,sífutás

További cikkek

Külföldi foci

Közvetítések: Dortmund-Bayern München a slágermérkőzés, pályán a kézilabda-válogatott

2020.11.07. 07:30
A szombati napon rendezik meg a német szuper rangadót.

Csapatsportok

Közvetítések: főszerepben a topligák, pályán a Győri Audi ETO KC

2020.11.06. 07:30
Pénteken sem maradunk izgalmak nélkül: élőben nézhetünk többek között motorsport,