Topligák: még veretlen a Bologna, nyeretlen a Getafe (videó)

A Getafe negyedik mérkőzését is elveszítette a La Ligában, míg a Bologna hét pontot szerzett a Serie A első három fordulójában.

Premier League, 5. forduló

A 60. percben még vezetett a Burnley a Goodison Parkban ám az Everton ezután bemutatta a szezon eddigi legnagyobb fordítását. Rafa Benítez csapata alig hat perc alatt háromszor talált a kapuba és végül 3-1-re győzött. A liverpooliak góljain Michael Keane, Demarai Gray és Andros Towsend osztoztak.

Everton–Burnley 3–1 (Keane 60., Townsend 65., Gray 66., ill. B. Mee 53.)

Serie A, 3. forduló

Jól kezdte az idényt a Bologna és három forduló után a legjobb hatban áll miután 1-0-ra legyőzte az eddig 0 pontos Veronát. A meccs egyetlen találata Mattias Svanberg nevéhez fűződött.

Bologna–Verona 1–0 (Svanberg 78.)

La Liga, 4. forduló

Négy forduló után nem lehet semmit kijelenteni, de a Getafe nagy bajba kerülhet ha így folytatja. A madridi kiscsapat most az idénybeli első győzelmét szező Elchétől kapott ki és így még nem szerzett pontot a 2021/22-es idényben.

Úgy tűnt egy pontot otthontart a Granada a Betissel szemben, a sevillaiak viszont a 89. percben Sergio Canales góljával győzni tudtak.

Getafe–Elche 0–1 (L. Pérez 69.)
Granada–Real Betis 1–2 (L. Suárez 66., ill. Rodri 45+2., Canales 89.)