Úszó-világkupa: négy magyar érem a zárónapon

Négy magyar úszó szerzett érmet a budapesti világkupaverseny utolsó, szombati versenynapján.

Fotó:  MTI/Koszticsák Szilárd

A férfiak 400 méteres vegyesúszódöntőjében két magyar is dobogóra állhatott: Holló Balázs másodikként, Kós Hubert harmadikként ért célba a külön klasszist képviselő Matthew States mögött. A két hazai úszó között 17 század döntött Holló javára. Szabó Szebasztián Európa-bajnokhoz méltó versenyzéssel lett második 50 pillangón az amerikai Tom Shields mögött, a döntőt Milák Kristóf negyedikként zárta. Az olimpiai bajnok Milák 200 gyorson szerzett dobogós helyet miután harmadikként ért célba.

2021.10.08. 19:55
Az olimpiai bajnok Milák Kristóf országos csúccsal aranyérmet szerzett 50 méteres hátúszásban a budapesti rövidpályás úszó-világkupán.

Úszó-világkupa: Kós Hubert aranyérmes Budapesten!

2021.10.07. 20:00
Öt magyar érem, közte egy arany született az úszó-világkupa budapesti állomásának első versenynapján.

Úszás: Bernek Péter bejelentette visszavonulását

2021.09.08. 09:30
Befejezi pályafutását Bernek Péter, rövidpályás világbajnok, Európa-bajnok úszó, a sportoló a hírt a közösségi oldalán jelentette be.

Paralimpia 2020: Pap Bianka paralimpiai bajnok 100 háton!

2021.09.02. 10:50
Pap Bianka megszerezte a magyar küldöttség hatodik aranyérmét a tokiói paralimpián, miután elsőként végzett az S10-es kategória 100 méteres hátúszódöntőjében.

Paralimpia 2020: Konkoly Zsófia aranyérmes 100 méteres pillangóúszásban!

2021.09.02. 10:35
Konkoly Zsófia nagyszerű második féltávjának köszönhetően új Európa-rekorddal aranyérmet szerzett az S9-es kategória 100 méteres …

Paralimpiai Híradó: ragyogó magyar ezüstérmek - szeptember 1.

2021.09.01. 13:45
Pap Bianka 400 méteres gyorsúszásban, míg Konkoly Zsófia 200 méteres vegyesúszásban szerzett ezüstérmet a tokiói paralimpia nyolcadik versenynapján.

Paralimpia 2020: Konkoly Zsófia 200 vegyesen is ezüstérmes!

2021.09.01. 12:00
Konkoly Zsófia nagyszerű hajrával másodikként végzett az SM9-es kategória 200 méteres vegyesúszódöntőjében, így második érmét szerezte a tokiói paralimpián.

Paralimpia 2020: Pap Bianka ezüstérmes 400 méteres gyorsúszásban!

2021.09.01. 10:40
Pap Bianka szerezte a magyar küldöttség tizedik érmét a tokiói paralimpián, miután másodikként végzett az S10-es kategória 400 méteres gyorsúszódöntőjében.

Paralimpia 2020: Illés Fanni aranyérmes 100 méteres mellúszásban!

2021.08.29. 11:50
Illés Fanni aranyérmet szerzett a tokiói paralimpián, miután megnyerte az SB4-es kategória 100 méteres mellúszásának döntőjét.

Paralimpia 2020: Konkoly Zsófia ezüstérmes 400 méteres gyorsúszásban!

2021.08.25. 10:20
Konkoly Zsófia megszerezte a magyar küldöttség első érmét a tokiói paralimpián, miután másodikként ért célba az S9-es kategória 400 méteres …