NFL: elképesztő negyedik negyed után nyert a Baltimore Ravens (videó)

A Baltimore Ravens csaknem húszpontos hátrányból harcolta ki a hosszabbítást az Indianapolis Colts ellen és végül hosszabbítás után 31-25-re győzött.

Baltimore Ravens–Indianapolis Colts 31–25 – hosszabbítás után

Egyértelműen a vendégek dominálták a mérkőzést, mivel az első félidőben 3-10, a harmadik negyedben pedig már 3-22 is állt az eredményjelzőn. Úgy tűnt, hogy a Coltsnak az is belefér, hogy a sérült rúgó  Rodrigo Blankenship egy jutalomrúgást kihagyott illetve egy kétpontos kísérletet is kihagyott a vendégcsapat. Marquise Brown ugyan csökkentette a különbséget, de a Ravens kétpontosa is kimaradt, ráadásul egy mezőnygóllal úgy tűnt, hogy eldőlt a meccs.

Ekkor úgy tűnt, hogy eldőlt a mérkőzés, ám Lamar Jackson két touchdown-passzt adott Mark Andrewsnak, aki az irányító kétpontos kísérleteit is elkapva kiegyenlített. A Colts így is megnyerhette volna a meccset ám Blankenship két mezőnygólkísérletet is elrontott, egyet ráadásul a találkozó utolsó másodperceiben. A hosszabbításban a Baltimore támadhatott és Marquise Brown elkapott TD-jével hazai győzelem született.

A meccs hőse a 442 yardot passzoló Lamar Jackson mellett a két-két elkapott hatpontossal illetve 147 és 125 yarddal záró Mark Andrews és Marquise Brown voltak. A Colts quaterbackje Carson Wentz 402 yardot passzolt, Jonathan Taylor pedig 169 yardot futott és két TD-t ért el.

Győzelmével a Baltimore Ravens 4-1-re módosította a mérlegét, míg az Indianapolis Colts az ötödik meccséből a negyediket veszítette el.