NFL: nehezen, de győzött a Kansas (videó)

A Kansas City Chiefs 20-17-re győzött a New York Giants ellen az NFL nyolcadik játékhetének hétfő esti rangadóján.

Kansas City Chiefs-New York Giants 20-17

Egyik csapat sem kezdte jól a bajnokságot, ám ez a Kansas esetében szenzációnak számít, hiszen az előző szezon döntőséről és a 2019-es bajnokról van szó. A Chiefs szerzett vezetést a meccs elején és az előnyét egészen a negyedik negyed elejéig tartotta is (14-10). Mindössze hét másodperc telt el az utolsó negyedórából, amikor Evan Engram touchdownt ért el. A kansasiak haladtak előre, de csak mezőnygólig jutottak, amit Harrison Butker nem rontott el. Az `óriások" következő támadása nem hozott pontot, Butker viszont egy perccel a vége előtt berúgott egy újabb mezőnygólt és így a Chiefs nyerte a meccset.

Patrick Mahomes nem teljesített jó meccset, a hazaiak irányítójának ugyan volt 275 passzolt yardja és egy TD-passza is, de eladta a labdát, egyszer csak egy szabálytalanság mentette meg egy interceptiontől és 19 dobása nem talált embert.

A Chiefs mérlege 4-4 jelenleg, míg a Giants 2-6-al áll nyolc kör után.