NFL: esélyt sem hagyott az Indianapolis a Jetsnek

Az Indianapolis Colts 45-30-ra győzött a New York Jets ellen az NFL kilencedik játékhetének nyitómérkőzésén.

Indianapolis Colts–New York Jets 45–30

Fontos meccset vívtak a csapatok, mivel mindkét gárda negatív mérleggel várhatta a kilencedik játékhetet. Az első negyedet 7-7-el zárták a felek, a következő két játékrészben a Colts viszont öt touchdownt szerzett úgy, hogy a vendégek összesen kilenc pontra voltak képesek. A Jets az utolsó negyedórában ugyan kozmetikázott a végeredményen, de az Indianapolis sikere nem forgott veszélyben.

Carson Wentz három alkalommal is touchdown-passzt adott, 272 yardot passzolt, ami a legtöbb mióta az Indianapolis játékosa és nem adta el a labdát. Futásban Jonathan Taylor ellenálhatatlan volt, 172 yarddal és két futott TD-vel, de Nyheim Hines sem szégyenkezhetett (74 yard, 1 TD).

A New York esetében nemcsak a vereség miatt főhet a játékosok, szurkolók, klubvezetők feje, hanem amiatt is, hogy az újonc irányító Mike White könyöksérülés miatt hamar befejezte a mérkőzést. A helyére behozott Josh Johnson viszont nem mozgott rosszul (317 yard, 3 TD-passz), vendégrészről Elijah Moore ért el két hatpontost.