NFL: könnyedén győzött a Tampa Bay (videó)

A címvédő Tampa Bay Buccaneers 30-10-re győzött a New York Giants ellen az NFL 11. játékhetének zárómeccsén.

Tampa Bay Buccaneers–New York Giants 30–10

Két negyedik tartani tudta a lépést a Giants a Super Bowl győztesével, hiszen negyedóra után 10-3 a félidőben 17-10 volt az állás, ám a második félidőben már nem tudtak pontot szerezni az "óriások", a hazaiak ellenben folyamatosan növelték a különbséget és végül 30-10-re győztek a Raymond James Stadionban.

Tom Brady 307 passzolt yarddal zárta a mérkőzést, kiosztott két touchdown-passzt és a hazaiak irányítójának még egy eladott labda is belefért tekintve, hogy Daniel Jones a túloldalon kétszer is interceptiont vétett. A floridaiaknál az elkapóknak és a futóknak nem is kellett extrát hozniuk, a legtöbb yardot Mike Evans tette meg a labdával, 73-at.

A Tampa Bay 7-3-as mérleggel a harmadik az NFC-ben az Arizona és a Green Bay mögött, a Giants 3-7-el viszont csak a Chicagot és az egy döntetlennel szerénykedő Detroitot előzi meg a főcsoportban.