NBA: oktatófilmet produkált a Denver a Lakers ellen (videó)

A Los Angeles Lakers súlyos, 133-96 arányú vereséget szenvedett Denverben az NBA mai játéknapjának rangadóján.

Már az első félidőben egy 73-60-as vezetést épített fel a Denver Nuggets, és a coloradóiak a második félidőre sem álltak le a Lakers ellen. A hazaiak a harmadik játékrészt 10, a negyedik tizenkét percet pedig 12 ponttal nyerték és végül kiütéses győzelmet arattak. A meccs során Nah`Shon Hyland 27 pontot s 10 lepattanót ért el, Nikola Jokics tripla-duplázott (17 pont, 12 lepattanó, 13 gólpassz), de Jeff Green is eljutott 26 pontig.

Milwaukee Bucks–Toronto Raptors 96–103
Washington Wizards–Portland Trail Blazers 110–115
Atlanta Hawks–New York Knicks 108–117
Brooklyn Nets–New Orleans Pelicans 120–105
Miami Heat–Philadelphia 76ers 98–109
Oklahoma City Thunder–Cleveland Cavaliers 102–107
Boston Celtics–Chicago Bulls 114–112
San Antonio Spurs–Los Angeles Clippers 101–94