NBA: oktatófilmet produkált a Denver a Lakers ellen (videó)

A Los Angeles Lakers súlyos, 133-96 arányú vereséget szenvedett Denverben az NBA mai játéknapjának rangadóján.

Már az első félidőben egy 73-60-as vezetést épített fel a Denver Nuggets, és a coloradóiak a második félidőre sem álltak le a Lakers ellen. A hazaiak a harmadik játékrészt 10, a negyedik tizenkét percet pedig 12 ponttal nyerték és végül kiütéses győzelmet arattak. A meccs során Nah`Shon Hyland 27 pontot s 10 lepattanót ért el, Nikola Jokics tripla-duplázott (17 pont, 12 lepattanó, 13 gólpassz), de Jeff Green is eljutott 26 pontig.

Dallas Mavericks–Orlando Magic 108–92

NBA: Booker 48, a Phoenix 121 pontot dobott a San Antonionak (videó)

2022.01.18. 12:40
Remek formában lévő sztárja teljesítményének köszönhetően a Phoenix Suns 121-107-re győzött San Antonioban az NBA legutóbbi játéknapján.

NBA: hiába Jokics parádéja, a Utah győzni tudott Denverben (videó)

2022.01.17. 12:25
A Utah Jazz 125-102-re nyert a Denver Nuggets otthonában az NBA mai játéknapjának rangadóján.

NBA: újabb súlyos chicagói vereség, vége a Memphis szériájának (videó)

2022.01.15. 09:50
A Golden State Warriors 138-96-ra kiütötte a Chicago Bullst, míg a Dallas Mavericks nagy különbséggel verte a hetek óta veretlen Memphis Grizzliest …

NBA: két negyed alatt térdre kényszerült a Warriors a címvédő otthonában (videó)

2022.01.14. 12:25
A Milwaukee Bucks magabiztos játékkal 118-99-re verte a Golden State Warriors az NBA mai játéknapjának rangadóján.

NBA: könnyed győzelmet aratott a Cleveland és a Brooklyn a rangadókon (videó)

2022.01.13. 13:00
A Cleveland Cavaliers Utah-ban, a Brooklyn Nets pedig Chicagoban aratott erődemonstrációnak is beillő győzelmet az NBA mai játéknapján.

NBA: súlyos verést mért a Chicago a Detoritra (videó)

2022.01.12. 13:00
A Chicago Bulls erődemonstrációnak is beillő 133-87-es győzelmet aratott a Detroit Pistons felett az NBA mai játéknapján.

NBA: Joel Embiid negyedszer dobott 31 pontot egyhuzamban (videó)

2022.01.11. 12:45
Zsinórban a negyedik 31 pontos mérkőzését produkálva vezette győzelemre a Philadelphia 76erst Joel Embiid.

NBA: Klay Thompson győztes mérkőzésen tért vissza!

2022.01.10. 10:15
Két és fél év után ismét pályára léphetett a sérülésekkel bajlódó Klay Thompson és a Golden State Warriors 96-82-es győzelmet aratott a Cleveland Cavaliers felett sztárja …

NBA: Sabonis karriercsúcsa kellett az Indiana győzelméhez (videó)

2022.01.09. 12:00
A fantasztikus meccset játszó Domantas Sabonis vezérletével az Indiana Pacers 125-113-ra győzött a Utah Jazz ellen az NBA mai játéknapján.

NBA: megvan a Phoenix 30. győzelme a szezonban (videó)

2022.01.07. 12:20
A nagyszerűen játszó Chris Paul vezetésével a Phoenix Suns magabiztosan győzött a Los Angeles Clippers ellen az NBA mai játéknapján.