NHL: sorjázta a gólokat a Florida Panthers (videó)

A Florida Panthers 9-2-re kiütötte a Columbust az NHL mai játéknapján, amelyen három csapat is kapott gól nélkül zárt.

Floridában játszani nem egy "életbiztosítás" az ellenfeleknek, mivel a Panthers 24 eddigi hazai találkozójából a huszonegyediket nyerte meg, méghozzá a vártnál is könnyedebben. Az első harmadban 2-0, negyven perc után 6-0 volt az eredmény a Calgaryval szemben, a Flames ugyan szerzett két gólt az utolsó játékrészben, de a 9-2-es eredmény hűen tükrözte a játék képét. Mackenzie Weegar és Aaron Ekblad három gólpasszt osztott ki, előbbi ráadásul maga is betalált, míg Carter Verhaeghe és Anton Lundell egyaránt dupláztak.

San Jose Sharks–Pittsburgh Penguins 1–2 – hosszabbítás után

NHL: Jake Guentzel és Sidney Corsby győzelemre vezették a Pittsburghöt (videó)

2021.12.05. 10:40
A Pittsburgh Penguins 4-1-re győzött Vancouverben, az Ottawa Senators pedig hosszabbításban verte a Coloradot az NHL mai játéknapján.

NHL: a Vegas és a Winnipeg is kinyitotta a gólcsapot (videó)

2021.12.04. 11:00
A Vegas Golden Knights 7-1-re, a Winnipeg Jets pedig 8-4-re győzött az NHL mai játéknapján.

NHL: megint háromgólos hátrányból nyert a Florida (videó)

2021.12.03. 11:00
A Florida Panthers 1-4-ről felállva 7-4-re nyert a Buffalo Sabres ellen az NHL mai játéknapján.

NHL: kitömte a Toronto a Coloradot (videó)

2021.12.02. 08:15
A Toronto Maple Leafs 8-3-as győzelmet aratott a Colorado Avalanche felett az NHL mai játéknapján.

NHL: Filip Forsberg és a Nashville kivégezte a Columbust (videó)

2021.12.01. 12:00
A Nashville Predators 6-0-ra győzött a Columbus Blue Jackets ellen az NHL mai játéknapján. A mérkőzésen Filip Forsberg mesternégyest szerzett.

NHL: lehengerlő kapusteljesítménnyel nyert az Arizona (videó)

2021.11.30. 12:25
Az Arizona Coyotes 1-0-ra győzött Winnipegben az élete meccsét teljesítő Karel Vejmelka vezérletével.

NHL: idegenben nem lehet megállítani a Torontót (videó)

2021.11.29. 12:30
A Toronto Maple Leafs 5-1-re nyert Anaheimben az NHL mai játéknapján és így zsinórban hetedik győzelmét aratta idegenben.

NHL: Ovecskin és Kuznyecov tolta a Washington szekerét (videó)

2021.11.27. 11:10
A Washington Capitals két orosz sztárjátékosa vezérletével 4-3-ra verte a Forida Pantherst az NHL legutóbbi játéknapjának rangadóján.

NHL: kikapott az Edmonton Dallasban, McDavid sorozata megszakadt (videó)

2021.11.24. 10:30
A Dallas Stars 4-1-re győzte le az Edmonton Oilerst, míg a Tampa Bay Lightning kapott gól nélkül nyert a Philadelphiával szemben az NHL mai játéknapján.

NHL: gólzáporos meccsen győzött a Columbus és a Colorado (videó)

2021.11.23. 10:30
A Columbus Blue Jackets 7-4-re győzött Buffaloban, míg a Colorado Avalanche 7-5-re nyert az Ottawa Senators ellen az NHL mai játéknapján.