NHL: sorjázta a gólokat a Florida Panthers (videó)

A Florida Panthers 9-2-re kiütötte a Columbust az NHL mai játéknapján, amelyen három csapat is kapott gól nélkül zárt.

Floridában játszani nem egy "életbiztosítás" az ellenfeleknek, mivel a Panthers 24 eddigi hazai találkozójából a huszonegyediket nyerte meg, méghozzá a vártnál is könnyedebben. Az első harmadban 2-0, negyven perc után 6-0 volt az eredmény a Calgaryval szemben, a Flames ugyan szerzett két gólt az utolsó játékrészben, de a 9-2-es eredmény hűen tükrözte a játék képét. Mackenzie Weegar és Aaron Ekblad három gólpasszt osztott ki, előbbi ráadásul maga is betalált, míg Carter Verhaeghe és Anton Lundell egyaránt dupláztak.

San Jose Sharks–Pittsburgh Penguins 1–2 – hosszabbítás után

NHL: utolsómásodperces góllal nyert a New York Rangers (videó)

2021.11.22. 13:05
A New York Rangers 5-4-re győzött a Buffalo Sabres ellen, a hazaiak győztes gólja a dudaszó pillanatában esett.

NHL: hetet lőtt a Colorado az újoncnak (videó)

2021.11.20. 10:25
A Colorado Avalanche 7-3-ra győzött a Seattle Kraken otthonában az NHL mai játéknapján.

NHL: több mint 70 éves rekordot állított be a Calgary (videó)

2021.11.19. 12:55
A Calgary Flames 5-0-ra győzött a Buffalo Sabres otthonában és beállított egy 1938 óta érvényben lévő rekordot az NHL-ben.

NHL: nyert a Colorado Vanvcouverben (videó)

2021.11.18. 12:20
A Colorado Avalanche 4-2-re győzött a Vancouver Canucks otthonában az NHL mai játéknapján.

NHL: magabiztosan győzött a Tampa Bay (videó)

2021.11.16. 12:05
A Tampa Bay Lightning 4-1-re győzött a New York Islanders ellen az NHL mai játéknapján.

NHL: bostoni győzelemmel zárult az örökrangadó (videó)

2021.11.15. 12:25
A Boston Bruins 5-2-re győzött a Montreal Canadiens ellen az NHL mai játéknapján, a két csapat 750. egymás elleni alapszakaszmérkőzésén.

Jégkorong: nagyot küzdött a magyar női csapat, de a csehek mehetnek Pekingbe

2021.11.14. 18:25
A magyar női jégkorong-válogatott 5-1-re kikapott a házigazda Csehországtól a Chomutovban rendezett olimpiai selejtezőtorna zárókörében.

Jégkorong: legyőzte Norvégiát, ki-ki meccset játszik az olimpiáért a magyar válogatott!

2021.11.13. 22:25
A magyar női jégkorong-válogatott 3-1-es hátrányból felállva 5-3-ra legyőzte Norvégiát és így a házigazda …

Női jégkorong olimpiai selejtező: elsöprő győzelemmel kezdett a magyar csapat

2021.11.11. 14:50
A magyar női jégkorong-válogatott győzelemmel kezdte a csehországi Chomutovban rendezett olimpiai selejtezőtornát, miután 11-1-re verte …

NHL: továbbra is jó formában a Toronto (videó)

2021.11.11. 12:40
A Toronto Maple Leafs 3-0-ra győzött Philadelphiában az NHL mai játéknapján és így a legutóbbi hét mérkőzéséből a hatodikat nyerte meg.