NHL: sorjázta a gólokat a Florida Panthers (videó)

A Florida Panthers 9-2-re kiütötte a Columbust az NHL mai játéknapján, amelyen három csapat is kapott gól nélkül zárt.

Floridában játszani nem egy "életbiztosítás" az ellenfeleknek, mivel a Panthers 24 eddigi hazai találkozójából a huszonegyediket nyerte meg, méghozzá a vártnál is könnyedebben. Az első harmadban 2-0, negyven perc után 6-0 volt az eredmény a Calgaryval szemben, a Flames ugyan szerzett két gólt az utolsó játékrészben, de a 9-2-es eredmény hűen tükrözte a játék képét. Mackenzie Weegar és Aaron Ekblad három gólpasszt osztott ki, előbbi ráadásul maga is betalált, míg Carter Verhaeghe és Anton Lundell egyaránt dupláztak.

San Jose Sharks–Pittsburgh Penguins 1–2 – hosszabbítás után

NHL: Ovecskin már negyedik az örökranglistán (videó)

2021.11.09. 11:10
A Washington Capitals 5-3-ra nyert a Buffalo Sabres ellen az NHL mai játéknapján, a fővárosiak csapatkapitánya Alexandr Ovecskint immáron minden idők negyedik legeredményesebb játékosa …

NHL: hátrányból fordítva nyert magabiztosan a Minnesota (videó)

2021.11.08. 11:40
A Minnesota Wild az utolsó harmadban négy gólt szerezve 5-2-re legyőzte a New York Islanderst az NHL mai játéknapján.

NHL: megszakadt a Carlina nagy sorozata, győzött az Arizona (videó)

2021.11.07. 11:30
Nem tudta beállítani a a legjobb kezdés rekordját az NHL-ben a Carolina Hurricanes miután 5-2-re kikapott Floridában a legutóbbi játéknapon.

NHL: minden idők második legrosszabb csapata az Arizona Coyotes (videó)

2021.11.06. 12:50
Az Arizona Coyotes tizenegyedik mérkőzését is elveszítette az NHL-ben és ezzel a liga történetének második legrosszabb kezdését produkálta.

NHL: szárnyal az Edmonton és a Carolina (videó)

2021.11.04. 12:05
Az Edmonton Oilers nyolcadik, a Carolina Hurricanes kilencedik győzelmét aratta a 2021/22-es NHL-szezonban.

NHL: megvan a Chicago idei első győzelme (videó)

2021.11.02. 11:35
A Chicago Blackhawks 5-1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az NHL mai játéknapján és így megszerezte első győzelmét a jelenlegi idényben.

NHL: továbbra is veretlen a Carolina és nyeretlen az Arizona

2021.11.01. 12:00
A Carolina Hurricanes 2-1-re győzött az Arizona Coyotes ellen az NHL mai játéknapján és így őrzi veretlenségét.

NHL: edzőváltás után is hibátlan a Florida Panthers

2021.10.30. 12:00
A szexuális zaklatási ügye miatt távozó Joel Quenneville lemondását követően is folytatódott a Florida Panthers győzelmi sorozata az NHL-ben. A széria immáron nyolc meccset ölel fel.

NHL: még mindig veretlen az Edmonton és a San Jose (videó)

2021.10.23. 11:30
A San Jose Sharks 5-3-ra győzött Torontóban, míg az Edmonton Oilers ugyanilyen arányban múlta felül a Vegast az NHL mai játéknapján.

NHL: remek hajrá után nyert a Philadelphia (videó)

2021.10.21. 12:35
A Philadelphia Flyers 6-3-ra győzött a Boston Bruins ellen az NHL mai játéknapján, míg a St. Louis Blues Las Vegasban tudott nyerni.