NBA: túldobta ellenfelét a címvédő (videó)

A Milwaukee Bucks 133-127-re végződő mérkőzésen kerekedett a Sacramento Kings ellen az NBA mai játéknapján.

Giannis Antetokounmpo nélkül is győzött a Milwaukee a Sacramentoval szemben. A bajnok sokáig kétszámjegyű különbséggel vezetett, de a vendégek a hajrára visszajöttek a meccsbe. Ekkor azonban Khris Middleton bedobott egy triplát, Jrue Holiday pedig zsákolt és győzött a Bucks. A meccset eldöntő két játékos összesen 60 pontot dobott (34-26 eloszlásban).

Gyengén dobta a triplákat a Cleveland az Oklahoma ellen (6/27), ám ez is belefért a liga egyik leggyengébb mérlegű csapatával szemben. A "Cavs" 94-87-es sikeréhez Jarrett Allen (14 pont, 13 lepattanó),  Evan Mobley (15 pont, 17 lepattanó) és Daruis Garland (23 pont, 11 lepattanó) is dupla-duplával járult hozzá.

Fontos emberei hiányában is sokáig meccsben volt az Indiana Phoenixben, aztán a Suns a harmadik negyedben ellépett és 113-103-as győzelemmel növelte sikerei számát. Devin Booker pocsék napját (5/23 mezőnyből) jól ellensúlyozta Mikal Bridges (23 pont), Chris Paul (18 pont, 16 gólpassz) és Bismack Biyombo (21 pont, 13 lepattanó) jó teljesítménye.

Poenix Suns-Indiana Pacers 113-103
Milwaukee Bucks-Sacramento Kings 133-127
Cleveland Cavaliers-Oklahoma City Thunder 94-87