Osztrák jégkorongliga: kikapott Bolzanóban a Fehérvár

A Fehérvár jól kezdett, de végül simán, három góllal kikapott a Bolzano vendégeként vasárnap az osztrák jégkorongligában (ICEHL).

A legutóbbi szezonban döntős magyar együttes a negyedik perc elején már 2-1-re vezetett, a második harmad után még döntetlenre állt, a harmadik húsz percben azonban nem bírt az olasz együtessel, öt gólt is kapott, így végül 7-4-es vereséget szenvedett.

A sorozatban másodszor vesztes Fehérvár 43 ponttal a hatodik helyen áll, míg a Bolzano 53-mal a második.

Eredmény

HC Bolzano (olasz)-Hydro Fehérvár AV19 7-4 (1-2, 1-0, 5-2)
a magyar csapat gólszerzői: Findlay (3., 59.), Leclerc (4.), Petan (55.)

Jégkorong,Fehérvár AV19

NHL: véget ért a Devils veretlenségi sorozata

2022.11.24. 08:20
A Toronto 2-1-re nyert a New Jersey Devils otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: hét gólt ütött a Buffalo a Montreal otthonában

2022.11.23. 08:35
A Buffalo Sabres 7-2-re győzött a Montreal Canadiens vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: Bergeron ezredik pontját szerezte

2022.11.22. 09:25
A bostoni Patrice Bergeron az ezredik pontját szerezte a Tampában 5-3-ra megnyert mérkőzésen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

Osztrák jégkorongliga: nagy csatában győzött a Fehérvár

2022.10.22. 20:35
A Hydro Fehérvár AV19 házigazdaként 2-1-re legyőzte a vendég Linz csapatát az osztrák jégkorongliga alapszakaszának szombati játéknapján.

Jégkorong BL: a Fehérvár bravúros győzelme Katowicében

2022.10.04. 20:45
Megszerezte első győzelmét a jégkorong Bajnokok Ligájában a Hydro Fehérvár AV19, miután az ötödik fordulóban 4-2-re diadalmaskodott a lengyel GKS Katowice otthonában.

Osztrák jégkorongliga: legyőzte a Fehérvár az újoncot

2022.09.26. 21:25
Az előző idényben döntős Hydro Fehérvár AV19 remek utolsó harmaddal 5-2-re legyőzte az újonc Pioneers Vorarlberg csapatát hétfőn az osztrák jégkorongligában (ICEHL).

Jégkorong osztrák liga: hajrágóllal kikapott a Fehérvár

2022.09.23. 21:40
Az előző idényben döntős Hydro Fehérvár AV19 hatvankét másodperccel a vége előtt kapott góllal 3-2-es vereséget szenvedett a vendég szlovén Olimpija Ljubljanától.

NHL: Nathan MacKinnon lett a legjobban fizetett játékos

2022.09.21. 16:15
Nathan MacKinnon, a címvédő Colorado Avalanche csatára lett a legjobban kereső játékos az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Jégkorong: az NHL szívesen látná Oroszországot is a világkupa szereplői között

2022.09.21. 12:55
Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) elnökhelyettese azt mondta, hogy szeretné, ha Oroszország válogatottja is részt venne a …

NHL: P.K. Subban és Zdeno Chara is visszavonul

2022.09.20. 18:10
Bejelentette visszavonulását P.K. Subban, az NHL-ben szereplő New Jersey Devils védője, valamint a liga legöregebb játékosa, Zdeno Chara is.