Nikolics tizenharmadszor!

2017.06.18. 08:30
Nikolics Nemanja az MLS legutóbbi fordulójában is betalált, a Chicago Fire végül 2–1-re győzött és a Keleti konferencia második helyén áll.

Bajnokavatás és focirangadó

2017.06.18. 07:30
Fehérváron ma este bajnokavatás lesz, a Konföderációs kupán pedig rangadó. Sok foci, autóversenyek és izgalmas versenyek a mai programban.

Mare Nostrum: két magyar győzelem a harmadik állomás nyitónapján

2017.06.17. 21:10
Hosszú Katinka és Késely Ajna révén két magyar győzelem született a Mare Nostrum elnevezésű nemzetközi úszóverseny-sorozat harmadik, utolsó állomásának …

Női kosárlabda Eb: legyőzték a házigazdákat a magyarok

2017.06.17. 20:00
A magyar női kosárlabda-válogatott 74-70-re legyőzte szombaton a házigazda cseheket Királyváradon (Hradec Kralove), az Európa-bajnokság második fordulójában.

Minifutball Eb: bronzérmes a magyar válogatott

2017.06.17. 19:35
A magyar válogatott szétlövésben verte Romániát a minifutball Európa-bajnokságon, és ezzel bronzéremmel zárt a tornán.

Konföderációs Kupa: hazai siker a nyitányon

2017.06.17. 19:15
A házigazda orosz labdarúgó-válogatott kétgólos győzelmet aratott Új-Zéland csapata felett a jövő évi világbajnokság főpróbájának tartott Konföderációs Kupa szombati nyitómérkőzésén.

Kajak-kenu válogató: ötszáz méteren is a Korisánszky, Mike kettős nyert

2017.06.17. 19:10
Korisánszky Dávid és Mike Róbert nyerte a kenupárosok 500 méteres versenyét a kajak-kenusok első Európa- és világbajnoki válogatóján, ezzel a …

Rövidtávú triatlon Eb: magyar bronz a junioroknál

2017.06.17. 18:55
A portugál Joao Pereira nyerte a Kitzbühelben zajló rövidtávú triatlon Európa-bajnokság szombati férfi versenyét. A junioroknál Lehmann Csongor bronzérmet nyert.

Labdarúgó NB I: kapussal erősített az Újpest

2017.06.17. 18:30
Az Újpest FC hivatalos honlapján közölte, hogy szerződtette Filip Pajovicsot, a Videoton és a Puskás Akadémia korábbi kapusát.

Ökölvívó Eb: Csóka Nándor is kikapott

2017.06.17. 18:10
Szaka István és Vadász András után Csóka Nándor is vereséget szenvedett szombati selejtezős mérkőzésén a harkivi ökölvívó Európa-bajnokságon.