Élő tévéközvetítések: tíz Európa-Liga mérkőzés a tévében

A labdarúgás mellett kiemelt szerepet kap a windsori rövidpályás úszó világbajnokság, de lesz kézilabda, birkózás, műkorcsolya és kosárlabda valamint …

Rövid pályás úszó vb: Hosszú Katinka két aranyat szerzett!

2016.12.08. 05:25
Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján a kanadai Windsorban.

Bajnokok Ligája: csak másodikként ment tovább a címvédő

2016.12.07. 23:30
Szerda este kialakult a Bajnokok Ligája kieséses szakaszának 16-os mezőnye. Sorsolás jövő héten hétfőn 12 órakor.

EBEL: Stájerországban három pontot gyűjtött a Volán

2016.12.07. 23:00
Orban Brance duplázott a Volánban, amely a rendes játékidőben verte meg idegenben a Graz csapatát a jégkorong EBEL-ben.

Női kézilabda Eb: újabb vereséggel nehéz helyzetben a magyarok

2016.12.07. 22:50
A második mérkőzésén is kikapott a magyar női kézilabda-válogatott a svédországi Európa-bajnokságon.

ÉLŐ BL: nincs kettő négy nélkül!

2016.12.07. 20:10
A maradék két kiadó BL helyre pályázik a Porto és a Köbenhavn, valamint a Sevilla és a Lyon. Utóbbi kettő ráadásul egymás ellen meccsel, így nem kell másfelé tekintgetni.

Tour de Hongrie: Háromszoros túljelentkezés a csapatoknál

2016.12.07. 18:20
A maximális létszámhoz képest háromszoros a túljelentkezés a csapatok között a 2017-es Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyre.

Rövid pályás úszó vb: a második nap - selejtezők

2016.12.07. 17:00
Jakabos Zsuzsanna továbbjutott 100 méter gyorson, Hosszú Katinka a harmadik legjobb idővel ment tovább, Bernek Péter 24 századra volt a 200 gyors döntőjétől.

Női kézilabda Eb: bírságot kapott a magyar válogatott

2016.12.07. 16:20
Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) 1500 eurós bírságot szabott ki a svédországi Európa-bajnokságon szereplő magyar válogatottra.

BL: 16-ból 14 hely már elkelt a nyolcaddöntőkre

2016.12.07. 15:30
Túl sok nyitott kérdés a szerdai napra sem maradt a Bajnokok Ligájában, két kiadó helyre pályázik a Porto és a Köbenhavn, valamint a Sevilla és a Lyon.