Fucsovics nem rontott, nem javított

2018.09.24. 11:20
Az osztrák Dominic Thiem egy helyet lépett előre, így már a hetedik a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, miután vasárnap megnyerte az 1,1 millió euró összdíjazású szentpétervári tornát.

Elmaradtak a magyar gólok Amerikában - (video)

2018.09.24. 10:50
Sem Nikolicsnak, sem Németh Krisztiánnak nem sikerült gólt lőnie az amerikai bajnokság, az MLS legutóbbi, hétvégi fordulójában.

Cselgáncs-vb: három magyarból egynek sikerült a továbbjutás

2018.09.24. 10:00
A 90 kilogrammos Tóth Krisztián sikerrel vette az első akadályt, míg 70 kilóban Gercsák Szabina és Lőrinc Renáta egy vereséggel búcsúzott hétfőn az olimpiai …

Magyar vereségek a Szlovák Ligában

2018.09.24. 09:20
Mindkét magyar csapat, a DVTK Jegesmedvék és a MAC Újbuda is kikapott a szlovák jégkorongliga alapszakaszában.

Most már Gyurcsó ontja a gólokat Splitben - (video)

2018.09.24. 08:25
Gyurcsó Ádám, a Hajduk Split magyar labdarúgója két gólt szerzett vasárnap este az Istra 1961 otthonában 4-2-re megnyert horvát bajnokin.

Kiderül ki a világ legjobb futballistája

2018.09.24. 07:30
Ma este a FIFA-gálán bejelentik, hogy ki a világ legjobb labdarúgója. Lesz a tévében még cselgáncs, kerékpár és tenisz is.

Ligue 1: könnyedén nyerte meg a forduló rangadóját a Lyon (videó)

2018.09.23. 23:25
Sima, 4-2-s győzelmet aratott a francia élvonal hatodik fordulójában az Olympique Marseille felett az Olympique Lyon.

La Liga: a Girona pontokat rabolt Barcelonából (videó)

2018.09.23. 23:00
A Barcelona több mint egy félidőt emberhátrányban futballozva ért el 2-2-es döntetlent a Girona ellen a spanyol bajnokság 5. fordulójában.

Serie A: a hajrában darálta be a Juventus a Frosinonét (videó)

2018.09.23. 22:30
81 percen keresztül tartotta magát a Juventus ellen a Frosinone, aztán a címvédő végül a hajrában két gólt szerezve megtartotta a hibátlan mérlegét.

Erste Liga: a Ferencváros nyerte a budapesti rangadót

2018.09.23. 22:00
Remek mérkőzést és kilenc gólt hozott az Újpest és a Ferencváros rangadója, amelyet a zöld-fehérek nyertek meg 5-4 arányban.