Két magyar érem a junior nyíltvízi úszó Európa-bajnokságon

2018.07.15. 19:55
Szimcsák Mira arany-, Rohács Réka pedig ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók utánpótlás Európa-bajnokságán, amelyet péntektől vasárnapig Máltán rendeztek.

Kamion Eb: Kiss Norbert megnyerte a vasárnapi zárófutamot Szlovákiában

2018.07.15. 19:10
A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert megnyerte a vasárnapi zárófutamot a gyorsasági kamion Eb szlovákiai versenyhétvégéjén.

BREAKING: Franciaország másodszor is világbajnok! (videó)

2018.07.15. 18:55
Franciaország nyerte a labdarúgó-világbajnokság döntőjét Moszkvában, miután 4-2 arányban legyőzte Horvátországot a fináléban. A francia csapat 1998 után lett ismét a …

Wimbledon: Djokovic a férfi bajnok

2018.07.15. 17:55
Novak Djokovic nyerte meg a wimbledoni tenisztorna férfi egyes versenyét: a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont.

Tour de France: Greg van Avermaet 43 másodpercre növelte előnyét

2018.07.15. 17:40
A belga Greg van Avermaet hétről 43 másodpercre növelte előnyét összetettben a Tour de France országúti kerékpáros körverseny kilencedik szakaszán vasárnap.

ÉLŐ: Franciaország-Horvátország - világbajnoki döntő

2018.07.15. 16:45
Franciaország másodszor vagy Horvátország először? Pár óra és kiderül.Élő szöveges közvetítésük a világbajnokság döntőjéről.

Vb 2018 - Horvát államfő: hiszek a győzelemben

2018.07.15. 16:15
Hiszek a győzelemben, habár nem lesz könnyű, ezért teljes szívvel a labdarúgó-válogatott mellé kell állnunk - mondta Kolinda Grabar-Kitarociv horvát államfő vasárnap a zágrábi repülőtéren

MotoGP: Marc Marquez legyőzhetetlen Németországban

2018.07.15. 15:55
A papírformának megfelelően ismét Marc Marquez győzelmével zárult a Német Nagydíj. A spanyol címvédő 2010 óta nem talált legyőzőre a Sachsenringen.

Vízilabda Eb: papírforma magyar győzelem Törökország ellen

2018.07.15. 15:35
A címvédő magyar női vízilabda-válogatott 32-5-ös győzelmet aratott a török csapat felett vasárnap a barcelonai vízilabda Európa-bajnokság csoportküzdelmeinek második …

Vb 2018: azért a futball az úr

2018.07.15. 15:15
Horvátországban teljesen megáll ma az élet. Mindenki, aki él és mozog, a világbajnoki döntőt játszó csodacsapatra szegezi figyelmét. Bezárnak a boltok, bezárnak a múzeumok, nem lesznek nyitva az üzletek.