Vízilabda: Fodor Rajmundnak nagyszerű érzés volt telt ház előtt játszani

2017.08.14. 19:25
Fodor Rajmund szerint "csoda" volt, hogy masters vizes világbajnokságon diadalmaskodó, olimpiai bajnokokból álló magyar férfi …

Atlétika: Márton Anita hazatért

2017.08.14. 18:45
A világbajnoki ezüstérmes súlylökő ma délután érkezett haza Budapestre.

Telt ház előtt fogadhatja a Videoton a Partizant

2017.08.14. 17:55
A klub honlapjának közleménye szerint hétfő délelőtt valamennyi jegy elfogyott a Partizan Belgrád elleni Európa-liga párharc visszavágójára.

Formula-1: Villenuve szerint Vettel teljesítménye romlani fog

2017.08.14. 16:50
Az 1997-es világbajnok szerint a pontversenyt jelenleg vezető német pilótánál koncentrációhiány léphet fel a szezon hátra lévő részében.

Cristiano Ronaldot öt mérkőzésről tiltották el

2017.08.14. 15:15
Négy és 12 mérkőzés közötti eltiltásra számíthat a Real Madrid labdarúgója, Cristiano Ronaldo, akit vasárnap a Barcelona elleni Szuperkupa-párharc első felvonásán állítottak ki.

Labdarúgó NB I: az 5. forduló mérkőzéseinek összefoglalói (videó)

2017.08.14. 15:00
Nézzék meg a Videoton hosszabbításban esett győztes büntetőjét, Hegedűs óriási hibáját a DVTK ellen, és a Ferencváros újabb döntetlenjét.

Labdarúgás: Paulinho Barcelonába szerződött

2017.08.14. 14:00
A brazil középpályás négy éves szerződést kötött a katalán csapattal, amely 40 milló Euróért vásárolta meg játékjogát.

Férfi kosárlabda NB I: a nyolc közé jutás a PVSK célja

2017.08.14. 13:15
Az első nyolc közé jutás a célja a 2017/18-as bajnoki idényben a PVSK férfi kosárlabdacsapatának, amely négy új játékossal erősítette meg a keretét az új szezonra.

Masters-vb: harmincnyolc éremnél járnak a magyarok

2017.08.14. 12:35
Harmincnyolc éremnél járnak a magyar versenyzők a masters vizes világbajnokságon.

Poór Brigitta sikere a lengyelországi tereptriatlon világkupán

2017.08.14. 12:10
Poór Brigitta nyerte a lengyelországi tereptriatlon világkupa-futamot, a férfiaknál Mester Bálint a 13. helyen ért célba.