MEGALÁZÓ GYŐZELMET ARATOTT A BARCA MADRIDBAN

2015.11.21. 22:25
Kiütéses vereséget szenvedett a Real Madrid az El Clasicon Barcelonától, sima 0 - 4 lett a vége

Bundesliga: Sima Bayern siker

2015.11.21. 20:45
A Schalke otthonában is nyert a Bayern München, így továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot.

NB I: Az MTK szakította meg az FTC nagy sorozatát

2015.11.21. 20:40
A Ferencváros 1-0-ra kikapott az MTK vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának szombat esti zárómérkőzésén.

PL: Előzött a MU, de élen a Leicester

2015.11.21. 20:35
Nagy pofont kapott otthon a Manchester City, öngóllal nyert a MU, de a Newcastle ellen három pontot szerző Leicester vezeti a Premier League-t.

Kézilabda NB I: Idegenbeli sikerek

2015.11.21. 20:00
A férfiaknál a Szeged nyert Gyöngyösön, a nőknél – meglepetésre – az MTK győzött Vácon.

NB II: Nem jött be a kövesdi ezdőcsere

2015.11.21. 18:50
Súlyos, 3–0-s vereséget szenvedett hazai pályán a Mezőkövesd-Zsóry FC a Siófok ellen az NB II 14. fordulójában. Eredmények.

Bundesliga: Menetel a `Gladbach

2015.11.21. 18:00
Nyolc meccs óta veretlen és már negyedik a Mönchengladbach, csúcsot döntött az Augsburg és hat gólt szerzett a Wolfsburg.

NB I 16. forduló: Győzött az Újpest Kispesten

2015.11.21. 17:45
Négy év után először nyert az Újpest a Bozsik-stadionban a Bp. Honvéd ellen. A lila-fehérek a második félidőben két gólt is szereztek, amire csak egy válasz érkezett. A Paks legyőzte a …

Férfi kézilabda BL: Sima veszprémi siker

2015.11.21. 17:35
Az MVM Veszprém esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcadik fordulójában.

Férfi kézilabda EHF Kupa: Döntetlent játszott a Tatabánya Ystadban

2015.11.21. 16:35
A Tatabánya 28-28-as döntetlent ért el a svéd Ystads IF otthonában a férfi kézilabda EHF Kupában, a 16-os középdöntőben jutásért rendezett párharc első …