Győzött a Fehérvár a Visegrád Kupában

2017.08.28. 09:00
A Fehérvár AV19 hazai pályán 5-2-re legyőzte a Zsolna csapatát a magyar és szlovák együttesek részvételével zajló jégkorong Visegrád Kupa vasárnapi játéknapján.

VIDEO - 22 gól született a hetedik fordulóban, egy csapat nem tudott betalálni

2017.08.28. 08:25
Gólgazdag forduló volt a hétvégén, négy mérkőzésen is legalább 4 gól esett. Egyedül a Balmaz-Kamilla csapata volt gólképtelen.

Kezdődik az újabb budapesti vébé és a US Open is

2017.08.28. 07:30
Mindjárt éremeséllyel indul a budapesti cselgáncs világbajnokság, hiszen Csernoviczki Éva lép tatamira.

Junior úszó vb: négy magyar érem!

2017.08.28. 06:20
Késely Ajna, Milák Kristóf, Barta Márton és Holló Balázs hozta az újabb dobogós helyeket Indionapolisban.

Topligák: a Monaco kiütötte a Marseille-t, győzött a Milan, pontokat veszített a Real Madrid

2017.08.28. 00:30
Cikkünkben felidézzük a francia, spanyol és olasz bajnokság mai mérkőzéseit.

Labdarúgó NB I: a Videoton magabiztosan legyőzte a Ferencvárost

2017.08.27. 22:45
A Videoton 3-1-re legyőzte a vendég Ferencvárost a kényszerű szünetek miatt háromórásra nyúlt mérkőzésen vasárnap, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP …

Öttusa-vb: győzött a női csapat, Földházi ezüstérmes

2017.08.27. 21:15
Megnyerte a nők hagyományos csapatversenyét a Földházi Zsófia, Alekszejev Tamara, Kovács Sarolta összeállítású válogatott, míg Földházi egyéniben ezüstérmet szerzett …

Bundesliga: remek meccsen nyertek Gulácsiék (videó)

2017.08.27. 20:30
A Red Bull Leipzig 4-2 arányban legyőzte a Freiburgot a Bundesliga második fordulójában. Gulácsi Péter végigjátszotta a találkozót.

Premier League: a Liverpool kiütötte az Arsenalt (videó)

2017.08.27. 19:10
Jürgen Klopp csapata gyakorlatilag leiskolázta riválisát az angol bajnokság harmadik fordulójának legnagyobb rangadóján.

Asztalitenisz World Tour: Pótáék ezüstérmesek Csehországban

2017.08.27. 18:50
Póta Georgina és a svéd Matilda Ekholm párosa ezüstérmes lett a nők versenyében a csehországi Olomoucban rendezett asztalitenisz World Tour-versenyen.