Atlétika: Szűcs Valdó legyőzte Baji Balázst a Budapest-bajnokságon

2020.08.01. 22:15
Szűcs Valdó nyerte a 110 méteres gátfutást az atléták Budapest-bajnokságának első napján.

NB II: a Nyíregyháza kaposvári győzelmével rajtolt az idény

2020.08.01. 21:50
A Kaposvári Rákóczi 1-0-ra kikapott a Nyíregyháza Spartacustól az NB II 2020/21-es idényének első mérkőzésén.

FA Kupa: Aubameyang vezérletével kupagyőztes és El-résztvevő az Arsenal!

2020.08.01. 20:35
Története során 14. alkalommal nyerte meg az Fa-kupát az Arsenal, miután 2-1-re legyőzte a Chelsea-t a londoni Wembleyben rendezett döntőben.

Serie A: döntetlennel búcsúzott az élvonaltól a Brescia (videó)

2020.08.01. 20:00
A kieső Brescia 1-1-es döntetlent játszott a biztos bennmaradó Sampdoriával az olasz bajnokság 38. fordulójában.

Evezős ob: váci és győri sikerek a harmadik napon

2020.08.01. 18:50
Két váci és két győri egység nyert aranyérmet az evezősök országos bajnokságának mai napján Szegeden.

Ligue 1: veterán törökkel pótolja távozó gólzsákját a Lille

2020.08.01. 17:30
A Lille bejelentette, hogy a Nápolyba távozó Victor Osimhen helyére a török Burak Yilmazt szerződtették.

MLB: a koronavírus miatt már hétfőn vége lehet az idénynek

2020.08.01. 16:45
Úgy tűnik az MLB nem tud felülkerekedni a koronavírus-járványon az NHL-el és az NBA-vel ellentétben és a világ első számú baseballbajnokságának idényét jövő héten …

Forma-1: Hamilton hazai pályán is az élről indulhat

2020.08.01. 16:10
Lewis Hamilton óriási körrekorddal szerezte meg a pole pozíciót a Brit Nagydíjon. A címvédő mögött Valtteri Bottas és Max Verstappen végzett az időmérő edzésen.

Superbike-vb: visszatért a sorozat, Redding először győzött

2020.08.01. 15:30
Scott Redding győzelmével zárult a Superbike-világbajnokság első jerezi versenye, amely öt hónap után az első futam volt a szériamotorok vb-sorozatában.

A hónap amikor újra felbőgtek a motorok - avagy erről írtunk júliusban

2020.08.01. 14:30
Elkezdődött a Forma-1 és a MotoGP idénye, bajnokot avattak Európa nagy bajnokságaiban is a júliusi hónapban, amelyet azonban a magyar sport több fontos …