Vízilabda Eb: vereséggel nyitottak a címvédő magyar lányok

2018.07.14. 23:25
Bíró Attila együttese végig rohant a magabiztosan vízilabdázó házigazda spanyolok után. Holnap kora délután már Törökország következik.

Amerikai futball: magyar bajnok a Budapest Wolves

2018.07.14. 21:55
A Budapest Wolves nyerte a magyar amerikaifutball-liga kiemelt osztályát (HFL).

Női junior kézilabda-vb: veretlenül világbajnok Magyarország!

2018.07.14. 21:25
A magyar lányok másodszor is legyőzték a debreceni U20-as világbajnokságon Norvégiát és felültek a világ trónjára.

WTCR: Nagy Norbert másodikként ért célba Szlovákiában

2018.07.14. 20:40
A Zengő Motorsport versenyzője a pole pozícióból rajtolva másodikként ért célba a túraautó világkupa második szlovákiai futamán.

Labdarúgás: komoly pozíciót kaphat a korábbi Ferencváros játékos

2018.07.14. 19:30
Napokon belül Zoran Kuntics lehet a bosnyák FK Sarajevo Akadémiájának sportigazgatója, miután a szezon végén megüresedett a poszt a klubnál.

Wimbledon: Kerber legyőzte Serena Williamst, ő a bajnok

2018.07.14. 18:45
A német Angelique Kerber nyerte meg a wimbledoni tenisztorna női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben 6:3, 6:3-ra legyőzte a 23-szoros Grand Slam-győztes Serena Williamst.

U20-as női kosárlabda Eb: az ötödik helyért játszhat a magyar válogatott

2018.07.14. 18:35
A magyar lányok nagyon magabiztos győzelmet arattak Portugália ellen a Sopronban zajló U20-as női kosárlabda Európa-bajnokságon.

Tour de France: Groenewegen ma is lehajrázott mindenkit

2018.07.14. 18:20
Mezőnyhajrá döntött a Tour de France nyolcadik szakaszán és a tegnapi naphoz hasonlóan ismét Dylan Groenewegen bizonyult a legjobbnak.

Vb 2018: Belgium története során először bronzérmes

2018.07.14. 17:50
A belga válogatott magabiztos teljesítményt nyújtva, 2-0-ra legyőzte Angliát az oroszországi labdarúgó-világbajnokság bronzmérkőzésén.

Wimbledon: Djokovics maratoni csatában győzte le Nadalt

2018.07.14. 16:50
A szerb teniszező öt játszmában, több mint öt óra alatt kerekedett felül spanyol riválisán, így bejutott a fináléba.