Labdarúgás: a DAC után a Bayern is legyőzte a Marseille-t (videó)

2020.07.31. 18:10
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjére készülő Bayern München 1-0-ra győzött az Olympique Marseille ellen felkészülési mérkőzésen.

Forma-1: Stroll nyerte a második szabadedzést

2020.07.31. 17:40
Lance Stroll sikerével zárult a Brit Nagydíj második szabadedzése. A Racing Point kanadai pilótája Alexander Albont előzte meg aki összetörte az autóját.

Vitorlázás:elhunyt Pomucz Tamás korábbi Európa-bajnok

2020.07.31. 16:40
Hatvanhárom éves korában elhunyt Pomucz Tamás Európa-bajnok vitorlázó, korábbi olimpikon.

Labdarúgás: újabb világbajnok német játékos vonult vissza

2020.07.31. 15:35
Bejelentette visszavonulását Benedikt Höwedes világbajnok német labdarúgó.

Labdarúgás: Kádár Tamást alig négy perc után kiállították

2020.07.31. 14:40
Katasztrofálisan sikerült Kádár Tamás bemutatkozása a kínai élvonalban, miután a magyar válogatott hátvédet kiállították.

Tour de Hongrie: a magyar válogatottal lesz teljes a mezőny

2020.07.31. 14:10
A magyar válogatott lesz a 20. csapat amely részt vesz az augusztus 29-én rajtoló Tour De Hongrie kerékpáros körversenyen, amelyen 120 versenyző indul összesen.

Forma-1: Verstappené az első brit szabadedzés, Hülkenberg visszatért

2020.07.31. 13:35
Max Verstappen győzelmével zárult a Brit Nagydíj első szabadedzése. A visszatérő Nico Hülkenberg a legjobb 10-ben végzett.

MotoGP: csak Európában lesz idén verseny

2020.07.31. 13:00
Eldőlt, hogy a 2020-as idényben csak az európai kontinensen versenyez a MotoGP mezőnye. Az eddigi 14 versenyhétvégéhez egy tizenötödik nagydíj is csatlakozik, amelynek helyszínét később jelentik be.

Forma-1: Hülkenberg helyettesíti Perezt Silverstone-ban

2020.07.31. 12:20
A Racing Point hivatalosan is bejelentette, hogy Nico Hülkenberg helyettesíti a koronavírusos Sergio Perezt a Brit Nagydíjon.

Labdarúgás: visszavonult a Saint-Étienne csapatkapitánya

2020.07.31. 11:40
Nem sokkal a 35. születésnapja előtt bejelentette a visszavonulását Loic Perrin a Saint-Étienne klubikonja és csapatkapitánya.