AS Roma

Olasz labdarúgó-csapat

Kajak-kenu-vb: nem borult a papírforma, Csipes Tamara döntőbe jutott

2019.08.22. 10:50
A négyesben olimpiai bajnok Csipes 2011-ben már nyert világbajnoki címet Szegeden, most egy lépésre került ettől. Középdöntős Kopasz Bálint és a férfi …

Női röplabda Eb: bravúr kell a negyeddöntőhöz a női válogatottnak

2019.08.22. 09:55
A nyolcaddöntőbe jutás a minimális célja a magyar női röplabda-válogatottnak a pénteken rajtoló budapesti társrendezésű Európa-bajnokságon.

NB I: bankot robbantott a ZTE, Stieber Zoltán az újoncnál folytatja

2019.08.22. 09:30
A magyar válogatott középpályásnak lejárt a szerződése az MLS-ben szereplő DC Unitednál, így szabadon igazolhatóként szerezte meg az NB I újonca.

Férfi kézilabda NB I: Veszprém-Dabas találkozóval kezdődik a bajnokság

2019.08.22. 08:55
A felállás nem sokat változott tavalyhoz képest: a bajnoki címre ezúttal is a címvédő Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged pályázik a legnagyobb …

Közvetítések: magyar érmekre várva

2019.08.22. 07:30
A szegedi kajak-kenu világbajnokságon és a budapesti junior úszó vb-n is joggal reménykedhetünk csütörtökön magyar érmekben.

Bajnokok Ligája-selejtező: kétgólos előnyre tett szert a Dinamo Zagreb

2019.08.21. 22:55
A Ferencvárost búcsúztató horvát csapat hazai környezetben 2-0-ra legyőzte a norvég Rosenborgot a Bajnokok Ligája-play off körében.

Serie A: kölcsönadta magyar játékosát a Genoa

2019.08.21. 20:40
A másodosztályban szereplő Chievo Veronában folytatja egy évig kölcsönben Schäfer András, a Genoa magyar légiósa.

Junior úszó-vb: ezüstérmet szerzett Berecz Blanka 200 méter pillangón

2019.08.21. 18:05
A második helyen végzett benyúlással a női 200 méter pillangó döntőjén Berecz Blanka a budapesti rendezésű junior úszó-világbajnokságon.

Kajak-kenu: döntős a Korisánszky-Mike páros

2019.08.21. 17:00
Korisánszky Dávid és Mike Róbert kenupárosa második lett szerda délutáni középfutamában, így bejutott a pénteki döntőbe 200 méteren a szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságon.

Ligue 1: algériai játékossal erősített az AS Monaco

2019.08.21. 16:30
Hivatalos oldalán jelentette be a hercegségbeli klub, hogy egy évre kölcsönvette a Leicester City Afrika-kupa-győztes csatárát, Iszlam Szlimanit.