atlétika

A sportok királynője

Tour de France: kettős szlovén győzelem az egyik legnehezebb szakaszon

2020.09.13. 18:35
A szlovén Tadej Pogacar sikerével zárult a Tour de France 15. szakasza. Összetettben továbbra is a ma másodikként célba érő Primoz Roglic vezet.

La Liga: döntetlennel kezdte a szezont a Sociedad (videó)

2020.09.13. 18:05
A Real Sociedad 1-1-es döntetlent játszott a Valladolid otthonában a spanyol bajnokság nyitófordulójában.

Forma-1: Hamilton nyerte a kétszer is megszakított Toszkán Nagydíjat

2020.09.13. 17:35
Lewis Hamilton győzött a Forma-1 történetének első Toszkán Nagydíján, amelyet kétszer is piros zászlóval kellett megszakítani.

Premier League: magabiztos sikerrel kezdte az évet a Leicester (videó)

2020.09.13. 17:15
A Leicester City 3-0-ra győzött az újonc West Bromwich Albion otthonában az angol bajnokság nyitófordulójában.

NB I: négy gólt szerezve győzött a Kisvárda Újpesten

2020.09.13. 17:00
A Kisvárda meglepetésre 4-2-re legyőzte az Újpestet a magyar élvonal 4. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

WTCR: Michelisz nyolcadik lett a zolderi főfutamon

2020.09.13. 15:30
A címvédő Michelisz Norbert nyolcadik helyen ért célba a WTCR belgiumi versenyhétvégéjének második futamán.

MotoGP: Morbidelli először nyert a királykategóriában, Dovizioso vezeti a bajnokságot

2020.09.13. 14:45
Franco Morbidelli nyerte a San Marino-i Nagydíjat a MotoGP-ben. Miután a pontversenyben élen álló Fabio Quartararo nem szerzett …

Formula 3: izgalmas futamon szerezte meg a bajnoki címet az ausztrál újonc

2020.09.13. 13:35
A Renault junior versenyzője, Oscar Piastri megőrizte az összetett pontversenyben elfoglalt első helyét az utolsó két mugellói futam után is, így …

Tenisz: nem jutott a főtáblára Babos Tímea Rómában

2020.09.13. 12:55
A magyar teniszezőnő mindössze egy játékot tudott megnyerni Arantxa Rus ellen, aki magabiztos 2-0-ás győzelmet aratott a római tenisztorna selejtezőjének döntőjében.

WTCR: Tassi Attila dobogós a szezonnyitón

2020.09.13. 11:20
Tassi Attila megszerezte első dobogóját a WTCR-ben miután a belgiumi Zolderben rendezett szezonnyitón a harmadik helyen végzett. Michelisz Norbert pontot szerzett.