Súlyemelés: meghosszabbították az olimpiai kvalifikációs időszakot

Október 1-én folytatódik a súlyemelők tokiói olimpiára való selejtezős időszaka, amely 2021. április 30-án zárul.

Bundesliga: a Werder ellen is kikapott a Schalke (videó)

2020.05.30. 17:25
Tovább folytatódik a Schalke 04 mélyrepülése miután 1-0-ra kikapott a Werder Bremen otthonában a Bundesliga 29. fordulójában.

Forma-1: döntött a kormány, szinte biztos a dupla Osztrák Nagydíj!

2020.05.30. 16:05
Az osztrák kormány rábólintott arra, hogy júliusban Forma-1-es futamokat rendezzenek az országban, így szinte biztosan elrajtolhat majd a 2020-as idény.

Bundesliga 2: nagyot lépett a feljutás felé a Bielefeld (videó)

2020.05.30. 15:05
Az Armenia Bielefeld 2-1-re legyőzte a Kielt a német másodosztály 29. fordulójában és ezzel hat pontra került attól, hogy az év végén feljusson az élvonalba.

MLSZ: keddtől lehet jegyet igényelni a kupadöntőre

2020.05.30. 13:55
A rendkívüli óvintézkedések mellett, korlátozott számban ugyan, de keddtől lehet jegyet vásárolni a Magyar Kupa idei döntőjére. A szurkolók online, a meccsjegy.mlsz.hu oldalon …

WTCR: magyar pilótával tér vissza a Zengő Motorsport!

2020.05.30. 12:30
A Zengő Motorsport egy év után visszatér a legrangosabb túraautó-bajnokságba, és a csapat egyik autóját biztosan Boldizs Bence vezeti majd a 2020-as szezonban.

Kézilabda: megműtik Heidi Lökét

2020.05.30. 11:15
A Győrit ETO korábbi beállója úgy döntött, hogy megműtteti a decemberben eltörött orrát.

Bundesliga: az esélyeseknek hozniuk kell a meccseiket

2020.05.30. 10:30
A 29. fordulóban a dobogóért küzdő élcsapatok egyikére sem vár megoldhatatlan feladat a Bundesligában.

Forma-1: Raikkönen megkapta az utolsó Ferrariját

2020.05.30. 09:30
A Ferrari elküldte Kimi Raikkönennek azt az autóját, amellyel pályafutása eddigi utolsó futamát nyerte.

Darts: Dave Chisnall jutott tovább negyedikként

2020.05.30. 08:30
Miután megnyerte az utolsó meccsét, negyedikként Dave Chisnall jutott tovább a PDC Home Tour, online dartsbajnokságon a harmadik körbe.