Bundesliga

Német labdarúgó bajnokság.

Női kézilabda-vb: Oroszország bedarálta Norvégiát és bronzérmes

2019.12.15. 10:55
Az olimpiai bajnok oroszok nyerték a Japánban zajló női kézilabda-világbajnokság bronzmeccsét, ezzel eldőlt, hogy velük is találkozunk az olimpiai selejtezőben.

Kézilabda: Rasmussen elnézést kért

2019.12.15. 10:25
Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya elnézést kért, amiért a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a Románia elleni csoportmérkőzést követően káromkodott a …

NB I: Carillo szerint csapata önbizalmát is növelte a győzelem

2019.12.15. 09:55
A MOL Fehérvár FC trénere szerint a játékosok és a szurkolók miatt is fontos volt, hogy csapata le tudta győzni a Kisvárdát.

Ökölvívás: Terence Crawford újabb kiütéses győzelemmel maradt bajnok

2019.12.15. 09:20
Terence Crawford megvédte a WBO váltósúlyú világbajnoki címét, miután New Yorkban kiütötte Egidijus Kavaliauskast.

WTCR: Michelisz Norbert győzelemmel lépett közelebb a bajnoki címhez

2019.12.15. 08:45
Michelisz Norbert megnyerte a malajziai szezonzáró hétvége első futamát és így két versennyel a vége előtt már 27 ponttal vezet összetettben.

Kikapott a Clippers Chicagóban (videó)

2019.12.15. 08:10
A Los Angeles Clippers nagy meglepetésre 109-106-ra kikapott a Chicago Bullstól az NBA mai játéknapján.

Közvetítések: Michelisz Norbert futamai kicsit mindent elhomályosítanak

2019.12.15. 07:30
Bár láthatjuk ma a női kézilabda-vb döntőjét, és olyan csapatok kerülnek képernyőre, mint a Manchester United, a Real Madrid vagy a PSG, nem kérdés, …

Darts-vb: óriási csillaghullás a második napon, Cross is kiesett

2019.12.15. 00:25
A két évvel ezelőtti világbajnok nagyon rossz napot fogott ki Kim Huybrechts ellen és simán, három szettben búcsúzott a vb-től.

Darts-vb: véget ért egy hihetetlen pályafutás, van Barneveld az első körben búcsúzott

2019.12.14. 23:40
A holland legenda utolsó PDC-versenyén vett részt, de nem tartott sokáig számára a világbajnokság.

La Liga: három meccs után nyert újra az Atlético Madrid (videó)

2019.12.14. 22:55
Az Atlético Madrid 2-0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol bajnokság 17. fordulójában és így feljött a negyedik helyre.