Chelsea

Londoni futballcsapat.

Moto GP: sorra törlik a futamokat, most a Japán Nagydíj hullott el

2020.06.01. 12:10
A koronavírus-járvány miatt 1986 után először nem rendeznek futamot a gyorsaságimotoros-világbajnokságban Japánban.

Kézilabda: visszavonul a horvát kézilabda egyik legjobb irányítója

2020.06.01. 11:40
Blazenko Lackovic 39 évesen döntött úgy, hogy felhagy a profi sporttal és befejezi pályafutását.

La Liga: megvan az újrakezdés első két fordulójának menetrendje

2020.06.01. 10:55
A koronavírus-járvány miatt felfüggesztett La Liga egy sevillai rangadóval tér vissza június 11-én, csütörtökön.

NB I: Hornyák szerint hatvan percig jobban futballoztak a bajnoknál

2020.06.01. 09:50
Szerhij Rebrov nem keseredett el a megszerzett egy pont miatt, Pisont István szerint fontos győzelmet aratott a Honvéd, Debrecenben mindenki szomorú. Nyilatkozatok.

Nascar: őrült hajrá után Keselowski Bristolban is győzött (videó)

2020.06.01. 08:55
Brad Keswlowski győzelmével zárult a Supermarket Heroes 500 Nascar-verseny Bristolban, és így a korábbi bajnok egy héten belül két versenyt is megnyert.

A hónap amikor újjáéledt a sportvilág - avagy erről írtunk májusban

2020.06.01. 08:00
Másfél hónapra megbénította a sportvilágot a koronavírus-járvány. Szerencsére május közepétől több sportágban is újraindult az élet, számos …

Közvetítések: Gulácsiék tarthatják a lépést a riválisokkal

2020.06.01. 07:30
Az RB Leipzig kölni vendégjátékával zárul a Bundesliga hétvégi fordulója és nagy szerencsénkre ezt láthatjuk is.

Labdarúgó NB I: nem bírt a Puskás Akadémiával a Ferencváros

2020.05.31. 23:00
A MOL Fehérvár FC után a Ferencváros is értékes pontokat hullajtott a magyar élvonal 26. fordulójában.

Labdarúgás: donyecki győzelem az ukrán rangadón, közel a bajnokavatás (videó)

2020.05.31. 21:05
A Sahtar Donyeck 3-1-re legyőzte a Dinamo Kijevet az ukrán bajnokság rangadóján és így óriásit lépett a bajnoki cím felé.

Labdarúgó NB I: emberhátrányban játszva is legyőzte a Honvéd a Debrecent

2020.05.31. 20:50
A Magyar Kupa döntőjébe jutott Budapest Honvéd otthon tartotta a három pontot, miután 3-1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a magyar élvonal 26. …