Gera Zoltán

Labdarúgó

IndyCar: Scott Dixon megállíthatatlan, Indianapolisban is győzött

2020.07.04. 21:05
Akárcsak a szezonnyitó texasi verseny úgy az Indianapolisban rendezett GMR Grand Prix is Scott Dixon győzelmével végződött.

Forma-1: nem sorolták hátra Lewis Hamiltont

2020.07.04. 20:50
Két esetben is eljárás indult a Mercedes brit versenyzője ellen az időmérő után, viszont csak egyik gyors körét törölték csak, így a második helyről indulhat a vasárnapi futamon.

Premier League: kikapott a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Wolverhampton – videó

2020.07.04. 20:30
A nagyszerű formában lévő Arsenal simán, 2-0-ra győzte le a Wolverhamptont az angol élvonal 33. fordulójában.

Serie A: könnyedén nyerte meg a városi rangadót a Juventus a Torino ellen – videó

2020.07.04. 19:10
Nagyon simán, 4-1-re győzött a Torino ellen a Juventus az olasz élvonal 30. fordulójában, így nagy lépést tett a bajnoki cím felé.

Premier League: kiütötte a Manchester United a Bournemoutht – videó

2020.07.04. 17:55
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Manchester United hátrányból fordítva, végül 5-2-re kiütötte a Bournemouth az angol élvonal 33. fordulójában.

Forma-1: Bottasé a szezon első pole pozíciója

2020.07.04. 16:05
A Mercedes finn pilótája körrekordot döntve, Hamiltont tizenkét ezreddel megelőzve szerezte meg az első rajtkockát az Osztrák Nagydíj időmérő edzésén. Vettel a Q3-ba sem jutott be.

Premier League: ismét kikapott a sereghajtó – videó

2020.07.04. 15:20
Nem sikerült a bravúr a hazai környezetben játszó Norwich számára a Brighton ellen, amely így 1-0-ás vereséget szenvedett az angol élvonal 33. fordulójában.

Topligák: nehéz mérkőzéssel kerülhetne közelebb a bajnoki címhez a Real Madrid

2020.07.04. 13:40
Nehéz feladat elé néz a madridi együttes, hiszen az Athletic Bilbao otthonába látogat, viszont a Barcelonának sem lesz egyszerű dolga, …

NHL: kigyógyult a rákból a Philadelphia Flyers játékosa

2020.07.04. 12:20
Oskar Lindblomnál 2019 decemberében diagnosztizáltak a csontrák egyik típusát, a Ewing-sarcomát, de a svéd csatár leküzdötte a betegséget.

Forma-1: a Mercedes Hamiltonon spórolna?

2020.07.04. 11:05
Érdekes pletykát szellőztetett meg az angol Daily Mail. A lap úgy tudja, a német istálló nem igazán tud megegyezni hatszoros világbajnokával a közös folytatást illetően.