Klubvilágbajnokság

A kontinensek legjobb futballcsapatainak év végi tornája.

Kézilabda BL: második félidei játékának köszönhetően győzött a Veszprém

2019.11.16. 19:35
A Telekom Veszprém jó második félidei játékával 31-25-re legyőzte a Meskov Breszt csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati …

Jégkorong Kontinentális Kupa: Legyőzte a Nottinghamet a Ferencváros (frissítve)

2019.11.16. 19:20
A Ferencváros jégkorongcsapata 3-2 arányban felülmúlta Nottingham Forestet a Kontinentális Kupa harmadik körében Vojensben.

Vízilabda ob I: a Ferencváros kiütötte a Szolnokot (frissítve)

2019.11.16. 19:05
A címvédő Ferencváros 18-7 arányban legyőzte az előző szezonban bronzérmes Szolnokot a szombati játéknap rangadóján.

Eb-selejtező: vezet Wales a szünetben, ez nem jó hír nekünk

2019.11.16. 18:45
Két gólos előnyre tett szert Azerbajdzsánban Wales az első félidőben.

Kézilabda EHF-kupa: bevették Vácot a törökök

2019.11.16. 18:15
Nem jutott a csoportkörbe a magyar női együttes, mely nem tudta ledolgozni hétgólos hátrányát.

Eb-selejtezők: skót sikerrel indult a szombat (videó)

2019.11.16. 17:45
Skócia válogatottja idegenbeli sikerével feljött a harmadik helyre csoportjában, amúgy meg a Nemzetek Ligája jövő évi playoffjában még kivívhatja az Eb-szereplést.

Kézilabda EHF Kupa: vékonyka csurgói előny a visszavágóra

2019.11.16. 17:35
Nem lesz könnyű dolga a magyar együttesnek egy hét múlva a Nimes vendégeként.

Short track: újra edzésben olimpiai ezüstérmes klasszisunk

2019.11.16. 17:00
A honosított John-Henry Kruegert két hónappal ezelőtt kellett műteni.

Történelmi siker: az egész ország a finn focistákat ünnepli (videó)

2019.11.16. 16:35
Az északi ország labdarúgó-válogatottja története során első alkalommal vívta ki az Európa-bajnoki szereplés jogát.

Kerekesszékes vívó VK: amszterdami ezüstnap

2019.11.16. 15:50
Hajmási Éva és Osváth Richárd is a dobogó második fokára állhatott a hollandiai világkupa-verseny második napján.