MLSZ

A Magyar Labdarúgó Szövetség.

Ha most lenne az olimpia, közel harminc érmet nyernénk

2019.07.23. 19:55
Sportelemzők szerint, ha idén rendeznék meg a tokiói olimpiát, a magyar sportolók 27 érmet nyernének, amivel az éremtábla 12. helyén végeznének.

BL-selejtező: a Ferencvárosnál nem becsülik le a Vallettát

2019.07.23. 18:55
Szerhij Rebrov vezetőedző szerint a Ferencváros labdarúgóinak elsősorban mentálisan kell felkészülniük a máltai Valletta FC kemény játékstílusára.

Bemutatkoztak a Barcelona új sztárjai

2019.07.23. 17:20
Antoine Griezmann és Frenkie de Jong is pályára lépett a Barcelona-Chelsea felkészülési mérkőzésen, amit az angolok nyertek meg 2-1-re.

Vizes-vb: Milák Kristóf a legjobb idővel döntős 200 pillangón

2019.07.23. 15:05
Milák fantasztikus úszással nyerte meg a 200 méteres pillangóúszás elődöntőjét, Kenderesi Tamás szétúszásban juthat a fináléba a kavnagdzsui világbajnokságon.

Vívó-vb: megszerezte az ötödik helyet a női kardcsapat

2019.07.23. 14:40
A Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, László Luca összeállítású magyar csapat előbb Kínát, majd Ukrajnát verte az 5-8. helyért zajló helyosztókon.

Vizes-vb: Késely hatodik 1500, Kozma hetedik 200 gyorson

2019.07.23. 13:30
Kozma Dominik elmaradt legjobbjától és hetedik helyen ért célba 200 méter gyorson a kvandzsui úszó világbajnokságon, Késely Ajna hatodikként zárt 1500-on.

Vizes vb: Olaszországgal játszik a vízilabda-válogatott az elődöntőben

2019.07.23. 12:30
Olaszország 7-6-ra győzte le Görögországot a kvangdzsui világbajnokság utolsó negyeddöntőjében és bejutott a legjobb négy közé.

Vívó-vb: az olaszok ellen már nem sikerült a fordítás

2019.07.23. 12:15
Legjobb esetben is az ötödik helyen végezhet a magyar női kardválogatott a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.

Vizes-vb: drámai mérkőzés után jutott négy közé a férfi vízilabda-válogatott

2019.07.23. 11:05
Vámos Márton utolsó pillanatban szerzett góljának köszönhetően Magyarország 10-9-re legyőzte Ausztráliát és így bejutott a …

Vívó-vb: hazaküldték a férfi karddöntőt vezető bírópárost

2019.07.23. 10:20
Felmentették a további munkavégzés alól a budapesti vívó-világbajnokságon azt a bírópárost, amely vasárnap közreműködött a Magyarország-Koreai Köztársaság …