2016.04.16. 00:05
Jókora meglepetést hozott a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójának péntek esti nyitómeccse.

Főszerepben Cseh és Gyurta Gergely az ob pénteki versenynapján

2016.04.15. 21:30
Cseh László 200 pillangón az idei világranglistán harmadik helyet jelentő idővel nyert, Gyurta 1500 gyorson villogott.

Magabiztos győzelem a hokimaraton rajtján a Tüskecsarnokban

2016.04.15. 20:30
Az oroszországi A-csoportos vb-re készülő magyar válogatott 4-0-ra verte Ausztriát

Nem jutott a döntőbe a Szentes a női vízilabda LEN Kupában.

2016.04.15. 20:10
Kikapott a görög Vuliagmenitől, így csak a bronzéremért játszhat a Szentes a Mataróban megrendezett final fourban.

Németh Krisztián rúgta minden idők legnagyobb kansasi gólját (videó)

2016.04.15. 18:50
A magyar csatár Portland elleni találata volt minden idők legnagyobb gólja, amit valaki a Sporting Kansas csapatában lőtt.

Szívinfarktus miatt halt meg a magyar vívóbíró

2016.04.15. 18:35
Pénteken kiderült, szívinfarktusa volt a Sanghajban bíráskodó Kaposvári Zsoltnak

Ökölvivás: Harcsa révén megvan az első riói kvóta!

2016.04.15. 17:15
A 75 kg-osok között versenyző Harcsa Zoltán bejutott a döntőbe a törökországi kvalifikációs tornán, ezzel biztos riói résztvevő

Új elnök a német labdarúgó-szövetség élén

2016.04.15. 17:05
A FIFA botrány miatt lemondott Wolfgang Niersbach helyét Reinhard Grindel foglalhatja el.

Nem lesz madridi párharc a Bajnokok Ligája elődöntőjében (nyilatkozatok)

2016.04.15. 14:55
A Real a City, az Atlético a Bayern München ellen lép pályára a Bajnokok Ligája elődöntőjében