PSG

Francia futballklub.

Evezős ob: váci és győri sikerek a harmadik napon

2020.08.01. 18:50
Két váci és két győri egység nyert aranyérmet az evezősök országos bajnokságának mai napján Szegeden.

Ligue 1: veterán törökkel pótolja távozó gólzsákját a Lille

2020.08.01. 17:30
A Lille bejelentette, hogy a Nápolyba távozó Victor Osimhen helyére a török Burak Yilmazt szerződtették.

MLB: a koronavírus miatt már hétfőn vége lehet az idénynek

2020.08.01. 16:45
Úgy tűnik az MLB nem tud felülkerekedni a koronavírus-járványon az NHL-el és az NBA-vel ellentétben és a világ első számú baseballbajnokságának idényét jövő héten …

Forma-1: Hamilton hazai pályán is az élről indulhat

2020.08.01. 16:10
Lewis Hamilton óriási körrekorddal szerezte meg a pole pozíciót a Brit Nagydíjon. A címvédő mögött Valtteri Bottas és Max Verstappen végzett az időmérő edzésen.

Superbike-vb: visszatért a sorozat, Redding először győzött

2020.08.01. 15:30
Scott Redding győzelmével zárult a Superbike-világbajnokság első jerezi versenye, amely öt hónap után az első futam volt a szériamotorok vb-sorozatában.

A hónap amikor újra felbőgtek a motorok - avagy erről írtunk júliusban

2020.08.01. 14:30
Elkezdődött a Forma-1 és a MotoGP idénye, bajnokot avattak Európa nagy bajnokságaiban is a júliusi hónapban, amelyet azonban a magyar sport több fontos …

Elhunyt a korábbi kameruni válogatott labdarúgó, Stephen Tataw

2020.08.01. 12:55
A helyi szövetség közölte, hogy 57 éves korában elhunyt az 1990-es kameruni labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Stephen Tataw.

Tenisz: kitart az US Open megrendezése mellett az Egyesült Államok Teniszszövetsége

2020.08.01. 11:40
A szövetség a koronavírus-járvány ellenére továbbra is kiáll az US Open szervezése mellett.

Úszás: Rasovszky Kristóf rekordot döntött a Balaton-átúszáson

2020.08.01. 10:25
A világbajnok, kétszeres Európa-bajnok nyílt vízi úszó 57 perc alatt teljesítette az 5,2 kilométeres távot, amivel megdöntött Papp Márk 2016-os rekordját.

MLS: büntetők után a legjobb négy között az Orlando

2020.08.01. 09:35
Nagy meglepetésre az Orlando City jutott az észak-amerikai profi labdarúgóliga rájátszásának elődöntőjébe, miután tizenegyespárbajban legyőzte a Los Angeles FC-t.