Puskás-Suzuki Kupa

Kézilabda Magyar Kupa: győri történelmi siker

2016.05.01. 19:35
Sorozatban 12. alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát a Győr, és ezzel a sikerrel beérte az örökrangsorban eddig egyedüli éllovas Vasast.

Forma-1: ezt Kvjat csúnyán elnézte (videó)

2016.05.01. 19:30
Videón a rajt után affér, amelyben egyértelmű, hogy az orosz versenyző hibázott. Bocsánatot is kért.

Kézilabda BL: a Paris SG ellen is játszhat a Veszprém

2016.05.01. 19:25
Kialakult a férfi kézilabda Bajnokok Ligája Final Four mezőnye, miután a Paris SG nyolcgólos összesítéssel jutott túl a Zágrábon a negyeddöntőben

BL-elődöntő: Ronaldo mégis pályára léphet

2016.05.01. 18:40
Vasárnap edzésbe állt, így elképzelhető, hogy Cristiano Ronaldo ott lehet a Real szerdai, Manchester elleni BL-elődöntőjén

Premier League: sima liverpooli vereség (videó)

2016.05.01. 17:40
3-1-re kapott ki a Liverpool a Swansea otthonában, így a hetedik helyről várhatja a bajnokság hajráját

Premier League: egyelőre elmaradt a bajnokavatás (videó)

2016.05.01. 16:55
Pontosztozkodás Machesterben, még él a halvány tottenhami remény

Gyász: 19 évesen elhunyt a Hannover labdarúgója

2016.05.01. 16:10
Niklas Feierabend vasárnap hajnalban autóbalesetben hunyt el – közölte a klub honlapja.

Forma-1: Rosberg hetedszer

2016.05.01. 15:55
Nico Rosberg ebben a szezonban sorozatban a negyedik, összesítésben a hetedik győzelmét szerezte meg a Forma-1 orosz nagydíján.

Tenisz: Babos madridi búcsúja

2016.05.01. 14:30
Már az első fordulóban kiesett Babos Tímea a madridi, 4,7 millió dolláros tornán, miután kikapott a spanyol Navarrótól

Gyaloglás: megvan a harmadik magyar kvóta is

2016.05.01. 13:40
Récsei Rita 20 kilométeres gyaloglásban 1:35:33 órás idővel teljesítette az olimpiai indulási szintet Békéscsabán